Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Pitbullka Penny hrdinkou: Dva dni ochraňovala dievčatko, ktoré sa stratilo rodine

subpage-img

Najväčšia nočná mora rodičov! Hotové peklo prežívali Campbellovci z Kentucky, keď ich dvojročné dievčatko Charlee zmizlo z domu svojej babičky. Na pomoc zúfalým príbuzným sa vydali desiatky ľudí, no malú princeznú nie a nie nájsť. Napokon sa to podarilo. Pri dievčatku stáli všetci anjeli strážni a pitbullka Penny.

Bol to horúci júnový deň roku 2018, keď sa v rodine malej Charlee rozpútala dráma obrovských rozmerov. Babička Beth odrazu zistila, že jej milovanej vnučky niet. Spolu s dievčatkom zmizol aj štvornohý člen domácnosti, pitbullka Penny.

Do terénu sa okamžite vydal každý, kto mohol - susedia, pohotovostné jednotky aj stovka dobrovoľníkov. Zúrivo prehľadávali okolie, no napriek všetkej snahe bolo dieťa aj po 36 hodinách stále nezvestné. Situácia začala byť viac ako znepokojujúca.

Dlhé hodiny strachu sa napokon obrátili v malý zázrak. Charlee sa objavila v susedstve - špinavá, so zopár škrabancami a lístím vo vlasoch, no inak celkom zdravá. Majiteľ domu okamžite zalarmoval políciu, a dievčatko sa tak mohlo ešte v ten deň stretnúť s ustarostenými rodičmi.

Len pár minút predtým, než sa Charlee objavila u suseda, sa jej najlepšia kamarátka Penny vrátila domov. Babka Beth je presvedčená o tom, že verná sučka stála celý čas po boku Charlee a až keď sa uistila, že dievčatko je v bezpečí, vydala sa naspäť domov.  “Toto je naša hrdinka,” povedala Beth objímajúc Penny.

Foto: WREG, Facebook, en.stories.newsner.com

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Dizajnéri, alebo kúzelníci? Keď sa obyčajné veci menia na fascinujúce umelecké diela

Neohľaduplný vodič donáškovej služby: Tehotnej žene odmietol vyniesť tovar po schodoch

Chyby vo výchove, ktoré rodičov po odrastení detí zvyknú mrzieť najviac

12 vecí, ktoré robí 99% mužov a privádzajú do šialenstva každú ženu

Video, ktoré vám pohladí dušu: Bábätko zhypnotizované spevom svojej mamičky