Portál pre mamičky a ich detičky
- Ukulele

Pozrite sa, či ste to práve vy, kto je astrológmi označovaný za najlepšieho rodičia

subpage-img

Stať sa rodičom je vzrušujúce a zároveň je to zodpovedná časť vášho života. Čo si budeme hovoriť, to, čo z vášho dieťaťa vyrastie za člena spoločnosti, je z veľkej časti vaša úloha. Vy, ako rodičia, ste tými, kto trávi s deťmi najviac času, a to sa na deťoch "podpíše" najviac.

Kto sú podľa astrológie najlepší rodičia?

Astrológia rozlišuje 5 znamení zverokruhu, ktoré považuje za najviac zodpovedné a ošetrujúce rodičmi. To neznamená, že ľudia narodení pod iným znamením sú zlí rodičia. Ide len o zaujímavé fakty.

Býk

Na prvom mieste je ošetrujúci a zodpovedný Býk. Oddaný partner a rozumný rodič, ktorý je vždy veľmi praktický a ekonomický. Stabilita a harmónia vnútorného sveta býka bude nevyhnutne odovzdaná aj jeho deťom.

Rak

Citlivosť a súcit tohto znamenia z neho robí extrémne pozorného rodiča k potrebám svojho dieťaťa. Emocionálnosť rakov je niečo, čo prispieva každej rodine.

Lev

Nesporné vodcovské schopnosti "kráľovského" znamenia sú odovzdávané aj jeho deťom. Lev vždy vie, ako využiť svoju mimoriadnu myseľ, ako vyriešiť akýkoľvek vznikajúci problém. Vynikajúci zmysel pre humor a veselosť mu potom pomáhajú vysporiadať sa aj s nepriaznivými pocitmi a situáciami v jeho živote.

Váhy

Schopnosť váh vytvoriť rozumné partnerstvá zaručuje silné a zdravé manželstvo. Deti potom vyrastajú v kvalitnom prostredí a je im venovaná dostatočná pozornosť. Osamotenosť pre váhy je neprijateľná, a preto aj oni sami venujú všetku svoju pozornosť svojim blízkym.

 Kozorožec

Dokonalá sebaorganizácia a túžba po disciplíne sú niečím, čím kozorožec jednoznačne vyniká. Práve ľudia narodení v tomto znamení sa vždy na všetko kvalitne pripravujú a na všetko  pripravujú veľmi detailné a kvalitné plány. Schopnosť inteligentne rozložiť svoje sily je niečo, čo ich deti v živote ocenia.

Ak v tomto zozname nie je spomenuté  vaše znamenie, v ktorom ste narodení, nebuďte smutní. V skutočnosti je najdôležitejšie milovať svoje dieťa a porozumieť mu. Prijatie dieťaťa tak, aké je, nie je ľahká úloha.

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Osudová zhoda náhod: Sestry porodili svoje bábätká v rovnaký deň

Počuli ste už o medových tampónoch? Najmä ženy ocenia tento recept

Alarmujúce zistenia vedcov: Zlé stravovacie návyky majú na svedomí viac úmrtí, ako fajčenie

Mama už nechce dovoliť svokre, aby strážila jej syna: Desivé odhalenie vďaka kamere.

Kamaráti z detstva sa stretli po 12 rokoch odlúčenia, dnes sú z nich manželia