Portál pre mamičky a ich detičky
- Katarína V.

Pozvánky na Deň detí

subpage-img
Po roku je tu opäť najobľúbenejší deň všetkých detí a aj detí všetkých  detí :- ). Takže nielen naše ratolesti ale aj my si môžeme povedať, že máme sviatok. Povedzme si teda o podujatiach, ktoré nás čakajú, a ktorými si môžeme tento dník pekne spríjemniť. 

Bratislava

V bratislavskej mestskej časti Ružinov budú prebiehať Ružinovské rybárske slávnosti a MDD 2016. Na tie sa môžete tešiť už 4.júna od 9tej ráno do 20:00. Podujatie prebieha v Areáli hier pri Štrkoveckom jazere.  Detičky sa môžu zúčastniť pretekov o chytanie beličiek (malé rybky)- treba si priniesť vlastný bičík a vedierko, chýbať nebudú ani nafukovačky, hudobný program a skvelé rybacie papanie. Vstup je voľný.

Stupava

Na záhorí tiež nebude núdza o zábavu. 1. Júna vás privíta Stupava s známym snehuliakom Olafom (z rozprávky Ľadové Kráľostvo) a Mimoňom. Od 10tej do 18tej vás na Námestí sv. Trojice a v Kaštieľskom parku čakajú súťaže v strieľaní na bránku, tiež mini footgolf. Dietky si môžu nechať namaľovať tvár a spapať cukrovú vatu.

Prešov

Aj mesto Prešov si uctí všetky oslavujúce deti, a to už v stredu 1. Júna. Od 14tej do 18tej hodiny na vás na Pešej zóne v Prešove čakajú krst Legendaria 2 s Kristínou, hrať budú aj rockové skupiny a prídu mažoretky či detské divadlo Cililing. Chýbať nebudú ani tvorivé dielne pre deti, ktoré sú otvorené už od 10tej hodiny ráno.

Oravský hrad, Žilina a okolie

Na Oravskom hrade vás čaká rozprávkový program. Podujatie Rozprávkový svet, v poradí už 21. Ročník sa bude niesť v duchu rozprávkových predstavení,. Krásne rozprávky o Žabom princovi či Šípkovej Ruženke  si deti do 6 rokov môžu pozrieť už za 1 euro, nad 6 rokov za 3,5. Podujatie prebieha až do 2.júna vždy od 9tej do 14tej. Podujatie organizuje Oravské múzem Pavla O. Hviezdoslava.

Dobrým programom je určite aj zobrať deti a vybehať sa v blízkej prírode, v lese a pod.. Spojte príjemné s ešte príjemnejším a dajte si napríklad piknik v tráve alebo nejaké rodinné súťaže. 

Príjemnú zábavu!


Foto: Pixabay.com

Autor: Katarína V.

 

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Vonku dážď, vnútri nuda. 5 aktivít, pri ktorých sa nebudete nudiť

Je pravda, že počúvanie klasickej hudby robí Vaše deti múdrejšími?

Naučte svoje deti viazať šnúrky za dve sekundy

Jete med pred spaním? Toto by ste mali vedieť o jeho účinkoch na váš organizmus

Ako účinne zbaviť dieťa rozčuľovania? Skúste tieto metódy, ktoré naozaj fungujú!