Portál pre mamičky a ich detičky
-

Pozvánky na Deň detí

subpage-img
Po roku je tu opäť najobľúbenejší deň všetkých detí a aj detí všetkých  detí :- ). Takže nielen naše ratolesti ale aj my si môžeme povedať, že máme sviatok. Povedzme si teda o podujatiach, ktoré nás čakajú, a ktorými si môžeme tento dník pekne spríjemniť. 

Bratislava

V bratislavskej mestskej časti Ružinov budú prebiehať Ružinovské rybárske slávnosti a MDD 2016. Na tie sa môžete tešiť už 4.júna od 9tej ráno do 20:00. Podujatie prebieha v Areáli hier pri Štrkoveckom jazere.  Detičky sa môžu zúčastniť pretekov o chytanie beličiek (malé rybky)- treba si priniesť vlastný bičík a vedierko, chýbať nebudú ani nafukovačky, hudobný program a skvelé rybacie papanie. Vstup je voľný.

Stupava

Na záhorí tiež nebude núdza o zábavu. 1. Júna vás privíta Stupava s známym snehuliakom Olafom (z rozprávky Ľadové Kráľostvo) a Mimoňom. Od 10tej do 18tej vás na Námestí sv. Trojice a v Kaštieľskom parku čakajú súťaže v strieľaní na bránku, tiež mini footgolf. Dietky si môžu nechať namaľovať tvár a spapať cukrovú vatu.

Prešov

Aj mesto Prešov si uctí všetky oslavujúce deti, a to už v stredu 1. Júna. Od 14tej do 18tej hodiny na vás na Pešej zóne v Prešove čakajú krst Legendaria 2 s Kristínou, hrať budú aj rockové skupiny a prídu mažoretky či detské divadlo Cililing. Chýbať nebudú ani tvorivé dielne pre deti, ktoré sú otvorené už od 10tej hodiny ráno.

Oravský hrad, Žilina a okolie

Na Oravskom hrade vás čaká rozprávkový program. Podujatie Rozprávkový svet, v poradí už 21. Ročník sa bude niesť v duchu rozprávkových predstavení,. Krásne rozprávky o Žabom princovi či Šípkovej Ruženke  si deti do 6 rokov môžu pozrieť už za 1 euro, nad 6 rokov za 3,5. Podujatie prebieha až do 2.júna vždy od 9tej do 14tej. Podujatie organizuje Oravské múzem Pavla O. Hviezdoslava.

Dobrým programom je určite aj zobrať deti a vybehať sa v blízkej prírode, v lese a pod.. Spojte príjemné s ešte príjemnejším a dajte si napríklad piknik v tráve alebo nejaké rodinné súťaže. 

Príjemnú zábavu!


Foto: Pixabay.com

Autor: Katarína V.

 

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Ako správne kombinovať elegantné a športové oblečenie?

Ako účinne zbaviť dieťa rozčuľovania? Skúste tieto metódy, ktoré naozaj fungujú!

Všestranný pomocník: Aj takto môžete využiť soľ v domácnosti

Tehotenstvo v lete

Zdravé sladkosti, čoko nátierka a tvarohový krém