Portál pre mamičky a ich detičky
- Ukulele

Prečo darovať na Vianoce kolagén?

subpage-img

Kolagén je bielkovinou, ktorú si telo dokáže samo produkovať. Nanešťastie, táto tvorba postupne klesá s pribúdajúcim vekom. Najmä ľudia v zrelom veku si môžu na sebe všímať, že sa im postupne začínajú na tvári tvoriť vrásky. Máme pre vás dobrú správu! Kolagén je na vrásky ako stvorený.

Zvyšuje elasticitu pleti

Kolagén na vrásky je skvelým pomocníkom, keď spozorujete prvé „čiarky“ v okolí očí. Čím pružnejšia pleť je, tým menej vrások sa na nej tvorí. Prirodzene sa človeku vekom zhoršuje elasticita pleti, preto je dôležité ju podporiť. Ako? Je to jednoduché? Začnete užívať kolagén, ktorý vám s týmto problémom pomôže.

Vyhladzuje už vzniknuté vrásky a bráni tvorbe nových

Kolagén, ktorý má 100%-né zloženie dokáže zjemniť už vzniknuté vrásky. Nevyhladí vám dokonale celú pleť, avšak napomôže tomu, že vrásky nebudú také výrazné. Zároveň zamedzuje tomu, aby sa na pleti vytvorili nové vrásky. Užívanie kolagénu vám teda jednoznačne pomáha v boji proti vráskam.

Zlepšuje celkové zdravie pleti

Ak pleť nie je zdravá, je oveľa náchylnejšia na tvorbu vrások. Preto vám kolagén pomôže hojiť jemné kožné jazvičky napríklad po akné. Zdravá pleť vyzerá mladšie. Môžeme teda povedať, že kolagén slúži aj ako prevencia pred starnutím pleti.

Kolagén je vhodným darčekom na Vianoce, pretože najlepšie darčeky sú tie, ktoré potešia, a zároveň napomáhajú nášmu zdraviu, či už fyzickému alebo psychickému.

(U/PR), zdroj obrázku: Chiociolla / Shutterstock.com

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Tehotenstvo alebo varovný signál organizmu? Čo môže znamenať meškajúca menštruácia

Bežecký pás: ktorý pre začiatočníka, ako ho používať

Prvý trimester tehotenstva

5 tipov, ako si čo najdlhšie udržať perfektný zrak

Pálenie záhy v tehotenstve: Príznaky a prvá pomoc