Portál pre mamičky a ich detičky
- Ukulele

Prečo mužov priťahujú ženy plnších tvarov? Zhodli sa na tejto veci.

subpage-img

Hovorí sa, že 90% mužov miluje ženy plnších tvarov a zvyšných 10% to tají. Je to viac menej myslené ako vtip, ale na každom žarte je predsa niečo pravdy ...

 

Keď sa pozriete okolo seba, uvidíte veľa párov, v ktorých je žena plnoštíhla a tiež nie všetci muži sú chudí. Skrátka, každý máme svoj typ.

Mnohí muži sa na ulici otočí aj za dámou plnších tvarov, aj napriek tomu, že ich partnerka je skôr chudý typ. Naozaj je boj proti plnoštíhlosti a honba za mierami 90-60-90 taká nevyhnutná a dôležitá?

Prečítajte si názor tých, ktorých vnímanie tejto témy u nás žien záleží asi najviac. Názor mužov.

Sú krivky príťažlivé?

"Vždy som mal rád dievčatá, ktoré je za čo chytiť. Aj to má však svoje hranice, pretože je rozdiel medzi plnoštíhlou a obéznou ženou. V tom druhom prípade je to o ohrozovaní zdravia a evokuje to vo mne, že danej dáme na sebe nezáleží. Na druhej strane, nemám rád ani druhý extrém a to snahu vyzerať ako lata. Takéto ženy sú na dotyk tvrdé a my muži máme radšej mäkkosť. "

"Svoju manželku som stretol, keď mala 17 rokov. Okamžite mi učarovala, pretože na mňa pôsobila oveľa viac žensky ako jej vychudnuté kamarátky. Je to podvedomé a je pre mňa príťažlivá.  Pudovo ju beriem ako vhodnú na materstvo a výchovu mojich detí. "

"Milujem plné tvary, ale nie len ako sexuálny objekt. Plnoštíhlosť je krásna a ženská. Ani sa nečudujem, prečo si umelci všetkých čias vyberali pre svoje diela skôr plnšie ženy. "

U silnejších žien sú výraznejšie ženské znaky. Hovoria to sami psychológovia. Odjakživa ma to k nim podvedome tiahlo. "

"Myslím, že myšlienka modelu ženskej krásy vznikla už dávno. Krivky sú jednoducho symbolom ženskosti. Nie je to však všetko len o centimetroch a váhe. Je to tiež o tom, ako sa žena prezentuje. Jej chôdza, jej prejav,  nežnosť a mnoho ďalších faktorov. "

"Plnšie ženy vo mne evokujú zrelosť. Je prirodzené, že vekom sa ženy zaobľujú a priberajú. Chudú ženu vnímam ako mladú a nevyspelú. Matku svojich detí by som určite hľadal medzi plnoštíhlimy ženami, pretože sa mi podvedome spája s materstvom a vyzretou osobnosťou. "

"Je to dokázané vedou, aj psychologicky podložené. Ženy plnších tvarov si vyberáme ako matky svojich detí, pretože ich podvedome vnímame ako vhodné kandidátky po fyzickej stránke. Tiež ako vhodné ženy na výchovu atď. Nepoviem, že sa mi chudé ženy nepáčia, každý má rád to svoje. Ale plnoštíhla žena je jednoducho prírodou daná ako vhodnejšia na dlhodobý vzťah. Okrem toho, chudé ženy vnímam ako pekné skôr vizuálne a povrchne. Ako obraz, na ktorý sa pozriem, pretože ma zaujme, ale o 5 minút už ani neviem, že som ho videl. Plnšie tvary sú jednoducho sexy a skvelé na dotyk. "

"V každom prípade to nie je len o vzhľade. Žena sa musí vedieť správať. Musí sa vedieť predať. Ak je sama so sebou spokojná, je vyrovnaná a šťastná, je to z nej cítiť a to je ten najväčší magnet pre nás, mužov. Kilá sú skvelé, ak ich vie nosiť. Moja babička dokonca hovorievala, že príliš chudé ženy sú choré ženy, takže vyziabnutosť určite nie je správna cesta. "

Hovorí sa, že muži vo svojej budúcej partnerke hľadajú nejakú podobu so svojou matkou. Samozrejme, je to individuálne, ale pravdou je, že môžete byť naozaj prekrásna,  ak chlap na nejakej žene nájde niečo, čo mu pripomenie matku, veľmi ho to priťahuje.

Výber mužov ovplyvňuje mnoho faktorov. Jedným z nich je však aj to aká ste. Váš prejav, vaša chôdza, štýl rozprávania, záľuby, priority a v neposlednom rade, vaše sebavedomie.

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Novorodenecká fotka plná bolesti i nádeje: Dievčatko pohľadom hľadá bračeka, o ktorého prišlo

Súrodenci, ktorí zažili II.svetovú vojnu, sa ocitli medzi absolventmi strednej školy: Na svoje diplomy čakali takmer 80 rokov

Snažíte sa jesť zdravo? Pozor na niektoré potraviny, môžu mať zvláštny vplyv na vašu psychiku

3 dôvody, prečo zaobstarať Vašim potomkom detskú kuchynku.

Hravé pečenie: Aj takto zábavne sa dajú využiť obyčajné formičky