Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Predčasne narodené dievčatko nik v nemocnici nenavštívil celé mesiace. Novú mamičku si našlo priamo na oddelení

subpage-img

Dve osamelé duše si našli k sebe cestu a dokonale jedna k druhej zapasovali. Dievčatko, ktoré sa narodilo v 29. týždni tehotenstva drogovo závislým rodičom, nemalo dobré vyhliadky na život. O bábätko nemal nik ani najmenší záujem, počas pobytu v nemocnici nemalo jedinú návštevu. Napokon sa ho ujala sestrička z oddelenia.

Liz Smith mala dva veľké životné sny - stať sa detskou zdravotnou sestrou a neskôr i matkou. Hoci túžba po vlastnom dieťatku nebola nikdy naplnená, osud jej napokon zoslal priamo do náruče malého anjelika, ktorý neodkladne potreboval lásku.

Malá Gissele sa narodila predčasne a po príchode na svet nevážila ani jeden kilogram. Po troch mesiacoch na jednotke intenzívnej starostlivosti bola premiestnená do nemocnice v americkom Bostone. Práve tu sa začal písať príbeh ako z rozprávky.

Osudové stretnutie

O osamelé dievčatko nemal nik záujem, na novorodeneckom oddelení ho nenavštívil jediný príbuzný celé mesiace. Po tom, ako Liz upozornila kolegyňa na bábätko s pohnutým osudom, sa však všetko zmenilo.

Drobučká Gissele mala od toho dňa stálu návštevníčku, ktorá s láskou sledovala pokroky dievčatka. “Išla som ju pozrieť každý deň. Bola to moja odmena po dlhom pracovnom dni,” prezradila Liz. Netrvalo dlho a sestrička si princezničku adoptovala a dala jej domov, aký si zaslúži.

Dnes má Gisele už dva roky a napriek ťažkému vstupu do života a s ním spojenými zdravotnými komplikáciami prosperuje. Sila lásky ju doslova zachránila. To isté by sa dalo povedať aj o jej adoptívnej matke, ktorá žiari spokojnosťou. “Nikdy som nebola šťastnejšia ani silnejšia a už by som si nedokázala predstaviť život bez nej,” dodala Liz.

Foto: NBC/Today

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Trúfnete si vyrobiť tento domáci stroj na pukance? To je teda niečo!

Sexi hviezdy telenoviel: Svetlá kamier vymenili za mamičkovské povinnosti

Dievčatko chodí každé ráno do školy s novým účesom. S mamičkou sa počas stylingu rozprávajú

Video z ihriska: Otecka zaseknutého v detskej hojdačke vyslobodzovali hasiči

Láska očami umelkyne: Kto by netúžil po takomto vzťahu?