Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Prvý kontakt súrodencov: Medzi týmito bratmi vzniklo to najkrajšie puto

subpage-img

Jeden pre druhého znamenajú celý svet. Bratia Mikey a Jake tvoria nerozlučnú dvojicu, na ktorú pohľad doslova roztápa srdcia. Ich príbeh sa začal písať už v nemocnici, kde lekári po komplikovanom pôrode povolili staršiemu so súrodencov privinúť si drubučké bábätko na telo.

Mike túžil po bračekovi odjakživa. Mamičku a ocka prosil o súrodenca hádam od okamihu, kedy začal rozprávať. A tak sa jeho rodičia rozhodli, že sa pokúsia priviesť na svet bábätko číslo dva a splniť tak synovi najväčší sen.

Osud im neprial

Pokusy o splodenie potomka boli dlho neúspešné, no napokon, po roku snaženia, bol tehotenský test konečne pozitívny. Radosť rodiny však netrvala dlho. Krutý osud zakročil a dieťatko zomrelo ešte v maternici. Mikeyho mama Jessica tak plány na ďalšie otehotnenie radšej odložila.

reklamatext1

V čase, keď Mikey začal chodiť do škôlky, sa Jessica začala cítiť zvláštne. Čoskoro zistila, že pod srdcom nosí ďalšie dieťatko. Jej tehotenstvo spočiatku prebiehalo bez komplikácií a rodina sa tešila na nový prírastok. Neskôr však doktori opäť prišli so zlými správami - zistili, že bábätko je príliš maličké.

Drobučký Jake

Jessica napokon skončila na akútnej sekcii, počas ktorej prišiel na svet jej druhý synček Jake. Vzhľadom na to, že bol extrémne drobučký, musel ostať v nemocnici. Mikey bol šťastím bez seba, že sa stal veľkým bratom, no zároveň ho trápilo, že si vytúžené bábätko nemôže ani podržať.

Po desiatich dňoch od  pôrodu lekári napokon súhlasili s tým, že Mikey môže mať so súrodencom kontakt “koža na kožu”. Krásny moment, pri ktorom vzniklo nepretrhnuteľné puto medzi bratmi, je zaznamenaný na videu a tisnú sa z neho slzy do očí.

Hoci Jake strávil v nemocnici dovedna dlhých 62 dní, dnes sú si s Mikeym neuveriteľne blízki a užívajú si každý spoločný okamih.

">http://

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Žena náhodne odfotila krásny moment medzi otcom a dcérkou hodinu pred požiarom katedrály Notre Dame. Rozhodla sa dvojicu nájsť

Po prečítaní tohto článku vyhodíte svoj počítač zo spálne a každú noc budete vypínať router

Dievčatko dostalo obrovský balík od ocka. Miesto sušienok skrýval oveľa sladšie prekvapenie

12 krásnych účesov, ktoré zvládnete svojej dcérke spraviť aj vy

Pozor na to, ako sa správate k svojmu dieťaťu: Mnoho slovenských rodičov robí veľa zásadných vecí úplne zle - ani si to neuvedomujú.