Portál pre mamičky a ich detičky
- Ukulele

Skutočný zabijak tukov. Len 1 odmerka vám pomôže schudnúť takmer 10 kg

subpage-img

Nadváha nie je len estetickou vadou, ale aj faktorom, ktorý vyvoláva vznik cukrovky, výskyt problémov so srdcom, kĺbmi a pečeňou.

Chceme sa podelili o recept na vynikajúci prírodný produkt na chudnutie, pri ktorom  nebudete  musieť trpieť záchvatmi neznesiteľného hladu alebo vyčerpania v telocvični. Malá korekcia stravy v prospech čerstvej zeleniny a prírodných bielkovín (hydina, vajcia, ryby), uskutočniteľná fyzická aktivita a lyžice tohto zázračného elixíru na chudnutie urobí s vašou postavou zázraky!O vlastnostiach rasce pri chudnutí je už dlho známe: pomáha odstraňovať prebytočnú vodu z tela, zabraňuje zadržiavaniu tekutín a tiež zvyšuje metabolizmus. Pre maximálny úžitok je dôležité správne užívať rascu.

Ako užívať rascu

Ak chcete schudnúť až 10 kg za mesiac (čím väčšia váha, tým viac tuku sa spaľuje), musíte si vziať 1 polievkovú lyžicu denne 20 minút pred každým jedlom.

Zložky

  • 1 lyžička mletej rasce
  • 1/2 lyžičky strúhaného koreňa zázvoru
  • 1/2 citróna
  •  2 lyžice vody

Príprava

Varte vodu, pridajte rascu a zázvor. Varte na miernom ohni po dobu 5 minút, potom ochlaďte. Vytlačte šťavu z citróna a pridajte ju do vývaru ochladeného na izbovú teplotu. Okrem účinku spaľovania tukov má tento nápoj tonizujúce vlastnosti. Zázvor neúnavne bojuje proti vírusom a baktériám, zatiaľ čo citrón dodáva potrebnú dávku vitamínu C.

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Tajomné správy zo snov. Prečo vás navštevujú mŕtvi, kto vás prenasleduje a čo znamenajú hady

Po hádke býva ticho. Alebo plač? Čo robiť, keď sa pohádam s partnerom: 6 rád pre každú správnu partnerku

Zaľúbenci z historických fotografií: V čom bola láska v minulosti iná ako dnes?

Facebookový trend, pred ktorým polícia varuje! Pre túto matku je bohužiaľ príliš neskoro

Milá grafika o tom, ako vnímame rodičov. Obdiv strieda zlosť, no napokon ich aj tak milujeme