Portál pre mamičky a ich detičky
- Ukulele

Snažila sa o dieťa po dobu 8 rokov. Keď išla na ultrazvuk, lekár neveril tomu, čo videl na obrazovke

subpage-img

Každá žena túži po dieťati, ale nie každá žena má to šťastie. Niektoré ženy môžu mať deti hneď a nemajú ani problém s ich počtom.

Bohužiaľ sú však ženy, ktoré si na dieťa musia počkať trochu dlhšie. Sú však aj ženy, ktoré dieťa mať nemôžu, čo pre nich musí byť veľmi ťažké a stresujúce. Niektoré to však nevzdávajú a o dieťa sa pokúšajú stále ďalej a ďalej. V niektorých prípadoch im to po dlhom čakaní vyjde a v niektorých prípadoch to bohužiaľ nevyjde. Dnes pre vás máme príbeh ženy, ktorá 8 rokov čakala na dieťa. Keď išla na ultrazvuk, lekár na obrazovke zbadal niečo veľmi zvláštne.

8 rokov je naozaj veľmi dlhá doba pri čakaní na dieťa, ale niekedy to život proste tak zariadi. Keď sa tento mladý pár začal pokúšať o svoje prvé dieťa, šťastena pri nich práve nestála. Ich pokusy sa ukázali ako neúspešné, čo pre pár nebolo vôbec príjemné. Lenže čas ubiehal a pár po dieťati naozaj túžil.

Po niekoľkých neúspešných pokusoch o dieťa, bolo žene odporučené, aby podstúpila liečbu, ktorá by jej mohla k dieťaťu dopomôcť. Ukázalo sa však, že aj takáto liečba môže trvať veľmi dlho. Ashley Tyson Gardner 8 rokov podnikali početné pokusy a testovania. Bohužiaľ všetky metódy ukázali nepríliš pozitívne výsledky. Boli blízko k rezignácii a mali chuť to všetko vzdať.

Nakoniec sa rozhodli, že skúsia metódu in vitro, ktorá má vo svete veľkú obľubu. Nazhromaždili veľkú sumu peňazí a išli do toho, aj keď vedeli, že šance môžu byť mizivé. Lekári jej implantovali do maternice dve embryá a potom sa začalo čakať či sa uchytí. Bolo to nekonečne dlhé a namáhavé čakanie. Aké bolo ale ich prekvapenie, keď žene na ultrazvuku povedali, že je tehotná.

To však nebolo všetko. Keď sa lekári na fotografiu ultrazvuku pozreli poriadne, zistili, že dve implantované embryá sa rozdelili. Výsledkom bolo, že Ashley mala v brušku namiesto dvoch zárodkov rovno štyri. Bola to šokujúca správa, z ktorej boli všetci ohromne potešení. Z ničoho mali naraz štvorčatá. Čakanie sa im nakoniec predsa len vyplatilo a ich snaha a pevná vôľa priniesli ovocie.

 

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Tiana opustila po nehode manželka. O ochrnutého ocka sa stará 6-ročné dievčatko

Tipy na darčeky pre deti a niečo na chuť a relaxáciu pre nás dospelých.

Celebrity bez vlasov: Páčia sa vám známe osobnosti viac pred vystrihaním, alebo až po ňom?

Chyby vo výchove, ktoré bránia vašim deťom v ceste za úspechom

Pár pomáha túlavým zvieratám, ktoré nik nechce. Zachránili už viac ako 100 psích seniorov