Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Šokujúce video: Batoľa vyletelo z idúceho auta, matka sa poň vrátila až po 20 minútach

subpage-img

Bábätko malo šťastie v nešťastí. Na internete sa objavilo nervy drásajúce video, zobrazujúce malé dieťa, ako vypadáva aj s autosedačkou z idúceho vozidla. Auto, ktoré malo byť šoférované matkou iba dvojročného dievčatka, pritom na záberoch pokračuje plynulo v jazde.

Šokujúce video bolo natočené palubnou kamerou Chada Chaddara Mocka. Zhrozený muž bude mať už navždy pred očami hororový výjav, ktorý sa mu naskytol počas jazdy. Na vozidle idúcom pred ním sa odrazu otvorili zadné dvere a vypadla z neho autosedačka aj s malým bábätkom.

Hrozivý pád

Mock neváhal, vyskočil z auta a zastavil aj ostatnú dopravu, aby mohol pomôcť nič nechápajúcemu dieťaťu. Nad bábätkom držali ochrannú stráž všetci anjeli - sedadlo, v ktorom bolo pripevnené, zázračne pristálo na boku. Dievčatko tak neprišlo do priameho kontaktu s tvrdým betónom a hrozivý pád mu nespôsobil žiadne poranenia.

Autosedačka mala vyletieť z auta po tom, ako ju vodička do vozidla neupevnila správne.  Podľa informácií portálu dailymail.co.uk sa mala matka dievčatka vrátiť na dejisko incidentu až po 20 minútach, keď si uvedomila, že v jej aute chýba dcéra i so sedačkou.

Foto: Facebook

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Nemôžete spať? Internet ovládlo video mamy a syna, ktorí bojujú s nespavosťou tancom

Dramatické video zo záchrany novorodenca: Dievčatko vyťahovali z kanála 3 hodiny

Šokujúce video: Batoľa vyletelo z idúceho auta, matka sa poň vrátila až po 20 minútach

Zlozvyky v správaní detí ako dôsledok chyby rodičov. Ako im predísť?

Zarastení muži sú magnetom na ženy. Dôkaz, že brada dokáže zmeniť chlapov na nepoznanie