Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Stanicu metra rozozvučal nádherný operný spev. Anjelský hlas patril bezdomovkyni

subpage-img

Aj takéto smutné príbehy píše život. Emily má obrovské hudobné nadanie a v hrdle skutočné zlato. Zhodou nešťastných okolností sa však dostala na ulicu. Internetom sa šíri video zo stanice metra, na ktorom chudobná žena spieva. Ľudia neveria vlastným ušiam ani očiam.

Ruska Emily Zamourka emigrovala do Spojených štátov, keď mala len 24 rokov. Vyškolená huslistka a klaviristka však po čase začala bojovať so zdravím a dostala sa do finančnej neistoty. Spoliehala sa, že potrebné peniaze jej pomôžu zarobiť jej husličky, no potom prišla ďalšia rana.

O hudobný nástroj v hodnote 10-tisíc dolárov prišla. Niekto jej husle ukradol. “Vtedy sa zo mňa stala bezdomovkyňa,” vysvetlila pre SBS News úbohá žena dôvody, prečo sa ocitla na ulici. 

Teraz internetom koluje video zo stanice metra, ktoré sa okamžite stalo virálnym. Spevácke vystúpenie, ktoré na ňom Emily predvádza, je neuveriteľné. Ľudia zhodne tvrdia, že žena nepatrí na ulicu, ale na svetové pódiá. Na jej podporu už bola vyhlásená finančná zbierka. 

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Uvažujete nad tým, aké skvelé by bolo byť princeznou? Toto by ste si v tehotenstve dovoliť nemohli!

Láska očami umelkyne: Kto by netúžil po takomto vzťahu?

Čerstvá mamička sa začala cítiť zvláštne. Iba 6 týždňov od pôrodu odhalil ultrazvuk niečo šokujúce

Študent pomohol priviesť na svet bábätko na stanici metra

Myslíte si, že skĺbiť materstvo a robotu je nemožné? Zaneprázdnená čašníčka pracovala aj so synom na chrbte