Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Svadba ako z rozprávky: Nevesta prešla uličkou v krásnych šatách a s bábätkom na chrbte

subpage-img

Spolu za každých okolností. Dalton Mort sa nevedela dočkať blížiacej sa svadby a toho, ako navždy spojí svoj život s milovaným mužom. Zároveň však vedela, že jej veľký deň by nebol úplný, keby pri sebe nemala dcérku Elloru.  

Obrad, pri ktorom sa z Dalton mala stať vydatá pani, zahŕňal rímsko-katolícku omšu. Nastávajúca nevesta si dobre uvedomovala, že pre jej malú dcérku by celý ceremoniál bol príliš dlhým a únavným. Napriek tomu si želala, aby bola súčasťou tohto výnimočného dňa.

Mamička prišla s originálnym a zmysluplným riešením celej situácie. Svoje dievčatko bola v bežnom živote zvyknutá nosiť, a tak si povedala, prečo nie aj vo svadobný deň? Chcela, aby sa jej Ellora cítila počas celého trvania obradu pohodlne a bola jej nablízku. Presne to jej dokázala dokonale zabezpečiť šatka určená na zdravé nosenie bábätiek.

Na cestu uličkou vedúcou k ženíchovi si Dalton vybrala krásnu, farebne veľmi príjemnú šatku Oscha Slings. V kombinácii so svadobnými šatami urobila z nevesty a jej dcérky dve nádherné princezné.

Pri oltári si Dalton zložila Elloru z chrbta a vzala si svoje spiace dievčatko na ruky. “Keď sme povedali naše sľuby, držala som ju v náručí,” povedala šťastná mamička a dnes už aj vydatá žena pre portál huffpost.com.

Celú ceremóniu nafotila nevestina dobrá kamarátka Laura Schaefer z Fire and Gold Photography. Treba uznať, že čaro výnimočného rodinného okamihu zachytila naozaj na jednotku.

Foto: FIRE AND GOLD PHOTOGRAPHY

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Zamilovali sa až po uši, hoci si nerozumeli ani slovo: Láska cez Google Prekladač

Nafilmovaní v nelichotivej situácii: Otec ťahal dcéru letiskovou halou po zemi

Herec Vlado Kobielsky sa pochválil roztomilým synčekom

10 druhov ovocia, ktoré rozžiaria vašu pleť a zabránia jej starnutiu

Identické dvojičky sa zosobášili s ďalším párom identických dvojčiat. Teraz plánujú priviesť na svet potomstvo v rovnaký deň