Portál pre mamičky a ich detičky
- Ukulele

Svoju dcéru dojčila celých 9 rokov. Až zistíte, prečo to robila, budete v šoku

subpage-img

Všetci veľmi dobre vieme, akú dobu sa približne dojčí dieťa. Preto pre nás bolo veľmi šokujúce, keď sme sa dozvedeli, že istá žena dojčila svoje dieťa celých 9 rokov! Dojčenie žien svojich detí je u každého individuálna vec. Odborníci sa zhodujú, že nie je nič lepšie ako prirodzené materské mlieko, avšak aj doba dojčenia má svoje obmedzené hranice.

Väčšinou je to maximálne do jedného roku života. Táto mamička ich však prekročila a svoju dcérku dojčila do neuveriteľných deviatich rokov. Britka Sharon Spinková mala problém oznámiť svojej dcérke nie. Evidentne si užívala to spojenie medzi ňou a dcérou a nedokázala jej povedať nie.

Matka sa stavia k názoru prirodzeného ukončenia dojčenia, teda do doby, než si to dieťa nebude pýtať. Len nedávno sa deväťročná dcérka rozhodla, že už nechce prijímať materské mlieko. Ako sa sama matka vyjadrila "dojčenie medzi nimi vytvorilo špeciálne puto". Je tiež rada, že sa dcérka takto rozhodla, aj keď priznala, že jej to bude chýbať. Matka nerieši okolie a ohováranie, ktoré si kvôli tomuto musela prežiť. Koniec koncov, je to každého osobná vec.

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Žena nosila väčšinu svojho života v bruchu kamenné dieťa. O niečom takom ste pravdepodobne nikdy nepočuli

5 známok, že váš imunitný systém je oslabený a čoskoro budete chorí

Zmrazené citróny pomáhajú bojovať s najhoršími chorobami. Dajte zbohom cukrovke, rakovine a nadváhe

Zarastené chĺpky sú večný problém. Vieme, ako na ne

Matka práve narodenú dcéru odvrhla, zdala sa jej príliš škaredá!