Portál pre mamičky a ich detičky
- Ukulele

Táto matka sa chváli, že má doma erotickú pomôcku a aktívne ju používa aj pri svojom dieťati. Že to nie je možné? Ale áno

subpage-img

Na svete sa deje veľa zaujímavých vecí, o ktorých nemáme ani páru. V súčasnej dobe, keď svet pohlcuje koronavírusová kríza, je každá dobrá správa balzamom pre našu dušu. A práve tento príbeh je v dnešnej dobe vánkom čerstvého vzduchu, ktorý nás môže potešiť a pozitívne naladiť. Jedna mamička sa rozhodla liečiť svoje dieťa trochu netradičným spôsobom. Odstraňuje tým tak všetky zábrany a mnoho ľudí ju za to kritizuje. Áno, možno ide o trochu kontroverzné riešenie, avšak, ak to pomáha dieťatku, tak by to nemalo nikomu vadiť. A čo pri liečení používa? Klasický vibrátor, ktorý slúžia ako erotická pomôcka.

Žena šokuje svet

Pomocou netradičnej metódy šokuje mamička celý svet. Používaním erotickej pomôcky pomáha svojmu dieťaťu s problémami, ktoré má s hrudníkom. Mnoho ľudí začalo tento čin kritizovať, našlo sa aj veľa ľudí, ktorí mladú mamičku podporili. Možno ide o klasický babičkin trik z každodenného života. Každopádne použitie tejto sexuálnej hračky inšpirovalo celý rad rodičov.

Vibrátorom proti bolesti

K tomu, aby žena zmiernila bolesť hrudníka jej dieťaťa, používa vibrátor. Stačí len priložiť vibrátor na chrbát dieťaťa a príznaky choroby sa začnú zlepšovať. Žena tento liečebný nápad začala zdieľať na internete, čo mnoho ľudí ocenilo. Metódu už niekoľkokrát vyskúšala a vždy sa stretla s úspechom. Tento proces považuje za účinný a používa ho vždy, keď sa objavia príznaky chrípky alebo prechladnutia.

Výsledky hovoria za všetko

Žena vychádza zo skúseností, ktoré má od lekárov a terapeutov. Mnoho z nich totiž používa pre liečbu dýchacích ťažkostí jemné vibrácie, čím dôjde k uvoľneniu hlienu, ktorý sa v hrudníku hromadí. Rozhodla sa teda, že doma vyskúša metódu s vibrátorom a zistila, že táto metóda naozaj pomáha dieťa ľahšie dýchať.  Používanie tejto pomôcky nie je síce u malých detí vhodné, avšak výsledky hovoria za všetko.

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

10 dobrých dôvodov, prečo by ste mali piť pivo

Máte doma takéto topánky? Ihneď sa ich zbavte

Jablčný ocot dokáže s vaším telom zázraky. Pozrite sa, prečo je mu už roky verná Mathilde Goehler

Toto je podľa odborníkov 5 najväčších chýb, ktoré rodičia robia pri výchove svojich detí! Dajte si na ne pozor!

Ako správne uskladniť ovocie a zeleninu? Vďaka týmto super trikom ostanú vaše potraviny dlhšie čerstvé