Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Tiana opustila po nehode manželka. O ochrnutého ocka sa stará 6-ročné dievčatko

subpage-img

Sila lásky je neuveriteľná. S Tianom Haichengom z Číny sa osud nemaznal. V roku 2016 sa stal účastníkom ťažkej autohavárie, následkom ktorej ostal od hrudníka dolu ochrnutý. Nešťastného muža krátko na to opustila manželka, pričom vzala so sebou aj ich spoločného syna. Ťažko skúšanému Tianovi ostala iba malá dcérka, ktorá sa však prejavila ako veľká hrdinka.

Iba 6-ročná Jia Jia sa stala pre paralyzovaného muža  tou najväčšou oporou. Dievčatko sa o ocka s láskou stará a asistuje mu pri aktivitách, ktoré sám nezvláda.  Vstáva skoro ráno, aby mu ešte pred svojím odchodom do školy pomasírovala svaly, pomohla umyť tvár či vyčistiť zuby. Po návrate domov mu zasa naservíruje večeru a je mu nablízku, keď sa so špeciálnym zariadením snaží pohybovať okolo domu. Malá školáčka sa taktiež naučila, ako tatinovi oholiť bradu.

">http://

So starostlivosťou o Tiana pomáhajú aj starí rodičia. V otázkach o matke ma dievčatko jasno. Ako uvádza portál boredpanda.com, Jia Jia sa vyjadrila, že jej nechýba ani trošku, pretože sa nestará o ocka. Je jej však smutno za bračekom, ku ktorému mala veľmi blízko.  

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Finta, ktorú rodičia milujú: Otecko má svojský trik, ako utíšiť plačúce bábätko

Spevácke duo otec-dcérka sa stalo hitom internetu

Geniálne nápady rodičov, ako dostať deti i domácnosť pod kontrolu

10 malých víťazstiev pracujúcich mám, ktoré muži nikdy nepochopia

Príbeh na zamyslenie: O tom, ako láska k dieťaťu uzdravuje