Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Tínedžerka zistila, že napriek užívaniu antikonepcie je tehotná. O 45 minút nato porodila

subpage-img

Život sa jej zmenil zo sekundy na sekundu. Iba 19-ročná Emmalouise Leggate z Glasgowu nemala ani tušenie, že pod srdcom nosí nový život. Až jedno ráno si všimla, že jej brucho je akosi nafúknuté. Ešte v ten deň priviedla na svet zdravé dievčatko.

Foto:  Kennedy News and Media, Ladbible

Keď si Emmalouise líhala do postele, ani vo sne by ju nenapadlo, čo ju čaká. Napriek tomu, že zaspávala s plochým bruchom, ráno po zobudení s prekvapením spozorovala, že je zrazu zvláštne vypuklé. Keď si uvedomila, že ide o tehotenské bruško, ostala poriadne šokovaná.

Tínedžerka tvrdí, že nič nenaznačovalo tomu, že by bola v druhom stave. Nikdy nepociťovala ranné nevoľnosti, nemala zvláštne chute. Dokonca, necítila ani, že by ju bábätko kopalo. Navyše, brala antikoncepciu, a tak si myslela, že vynechanie menštruácie môže byť spôsobené práve jej užívaním.

Hoci je pravdou, že dievča trochu pribralo, neprikladalo ani tomu veľkú vážnosť. “Hmotnosť sa rozložila po celom mojom tele - pribrala som viac v rukách, nohách a tvári, ako kdekoľvek inde. Moje brucho sa nikdy nezväčšilo,” opisuje Emmalouise netypickú graviditu.

Ultra rýchly pôrod

V momente, keď mladučkej mamičke došlo, že čaká dieťa, nemohla tomu uveriť. Po objavení tehotenského bruška nabrali veci rýchly spád, no ona zachovala duchaprítomnosť. Zavolala svojej mame a tá zalarmovala babičku Louis, ktorá s vnučkou utekala do nemocnice. Vďaka rýchlemu riešeniu situácie tam dorazili takmer na čas.

Nanešťastie, pôrod sa rozbehol neuveriteľným tempom a Emmalouise napokon dala život svojmu dieťatku na nemocničnom parkovisku. Stalo sa tak necelú hodinu po tom, ako zistila, že je v tom. Svoje dievčatko pomenovala po babičke, dostalo meno Ciara Louise.

Foto: Kennedy News and Media, Ladbible

Pre Emmalouise a jej partnera Seana Lamonta ide už o v poradí druhe dieťa. Osem mesiacov od neočakávaného pôrodu sú obaja hrdými rodičmi a príchod Ciary na svet hodnotia pozitívne. „Bola to najlepšia vec, aká sa mi mohla stať. No ďalšie prekvapenia v podobe detí už nechcem,” uzavrela mladá mamička.

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Nový kúsok z dielne návrhárov vyráža dych: Obliekli by ste si nohavičky z džínsoviny?

Tínedžerka ostala po záchvatoch v umelom spánku. Keď sa o 4 dni zobudila, zistila, že má bábätko

Fotografie, po ktorých budete mať zimomriavky: Momenty ako tieto si chceme zapamätať navždy

Smutno-krásne video: Príbeh tancujúceho chlapčeka nesie v sebe silný odkaz

Útok žraloka na novomanželov i vpád zombíkov na obrad. Hororové svadobné zábery sa tešia čoraz väčšej popularite