Portál pre mamičky a ich detičky
- Ukulele

Toto sú najlepší rodičia podľa znamenia zverokruhu

subpage-img

Rodičovstvo - vzrušenie a zodpovednosť. Fakt, že život malého človiečika závisí len na vás, môže nielen vystrašiť, ale tiez naplniť očakávania ... Na ramenách rodičov neleží len zodpovednosť za samotné dieťa, ale aj za to, aký človek z neho v budúcnosti vyrastie.

Astrológia rozlišuje špeciálnu skupinu 5 znamení zverokruhu, ktoré patria k tým zodpovedným a starostlivým rodičom. To však neznamená, že ľudia narodení v inom znamení sú zlými rodičmi.

Býk

Prvé miesto je venované starostlivým býkom. Oddaný partner, zodpovedný rodič, vždy praktický a šetrný človek. Stabilita a harmónia ich vnútorného sveta sa prejavuje aj na ich deťoch.

Rak

Citlivosť a súcit robí z rakov pozorných rodičov s ohľadom na potreby ich detí. Emocionalita tohto znamenia vytvára pevnú väzbu medzi členmi celej rodiny.

Lev

Nesporné kvality kráľa džungle sa prenášajú aj na ich potomkôžu vzniknúť. Majú skvelý zmysel pre humor a veselá nálada im pomáha prekonávať ťažké chvíle so vztýčenou hlavou.

Váhy

Schopnosť váh vybudovať si rozumné partnerstvo zaisťuje silné a zdravé manželstvo. Snažia sa   budovať deti v dobrom prostredí a tiež získavajú  rovnaké  množstvo pozornosti. Samota je pre váhy neprijateľná a preto budú všetku  svoju pozornosť venovať rodine.

Kozorožec

Bezchybná samoorganizácia a disciplína sú u nich vyvinuté, ako u nikoho iného. Kozorožce sa radi na niečo pripravujú  vopred a plány robia do najmenších detailov. Majú schopnosť inteligentne rozdeliť povinnosti a právomoci.

Ak sa v tomto zozname  nenachádza vaše znamenie,nesmúťte! V skutočnosti je najdôležitejšie to, že svoje dieťa milujete a rozumiete mu.

 

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Nezaháľajte ani cez prázdniny! Naučte svoje ratolesti, aké zvuky robia zvieratká

Prekonali ste už Covid-19? Odpoveď je vo vašej krvi, očkovanie sa neodporúča, ak máte protilátky!

Chlapček, ktorý sa narodil bez rúčky, našiel kamarátku s podobným osudom. Jeho úprimná reakcia vás dojme

Cieľavedomý chlapček trénuje svojho psa, aby sa raz spolu mohli stať policajtmi

Citrónovú kôru nevyhadzujte. Budete prekvapení, akému ochoreniu môže pomôcť