Portál pre mamičky a ich detičky
- Ukulele

Trápia Vás strie? Vďaka tomuto jednoduchému triku sa ich zbavíte raz a navždy!

subpage-img

Priebeh tehotenstva býva pre ženu často naozaj stresujúci a keď už je konečne po všetkom, zanechá na ženskom tele veľa "pamiatok". Tehotenstvo má na ženské telo niekoľko závažných vplyvov a jedným z nich je naťahovanie kože kvôli brušku, ktoré sa v tehotenstve neustále zväčšuje.

Po dokončení tehotenstva zostane na tele takmer každej ženy jedna nechcená ozdoba a to sú práve už spomínané strie. Tie ženy z celého srdca nenávidia a najradšej by sa ich čo najrýchlejšie zbavili.

Lenže ako každá žena veľmi dobre vie, zbaviť sa strií nie je vôbec jednoduché, alebo aspoň nebolo - donedávna. Jedna zo žien totiž prišla na naozaj zaujímavý trik, s ktorým sa okamžite musela podeliť.

Tak ako u väčšiny žien, aj u mladej mamičky Chantelle Clarke z Kanady sa po pôrode objavili obrovské strie. Rovnako ako mnoho mamičiek, aj ona tento problém riešila najrôznejšími krémami , ktoré však vôbec nepomáhali.

Po dlhom trápení a neustálom premýšľaní o tom, ako sa strií zbaviť, sa konečne Chantelle dočkala, keď omylom zistila, ako na to. "Dojčila som a mlieko mi stekalo dole po bruchu. Neviem prečo, ale z nejakého dôvodu som si mlieko začala na strie natierať a vždy som ho tam nechala zaschnúť ".

Chantelle na to išla chytro a natierala si iba ľavú stranu brucha, aby mohla pozorovať prípadné účinky mlieka. Po niekoľko týždňoch zverejnila na sociálnych sieťach fotografiu svojho bruška, na ktorom vidieť obrovský rozdiel.

Vyskúšate tento trik tiež?

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Kto a prečo je imúnny proti koronavírusu? Vedci prišli so zaujímavým vysvetlením

Základ kvalitného vzťahu začína v spálni. Je to ale inak, než myslíte

Trojročného chlapčeka nechali 15 hodín v aute, zomrel hroznou smrťou

Žili ste v 60., 70., 80. alebo 90. rokoch? Ak áno, zaspomínajte si spoločne s nami. Ak ste mladšia generácia, musíte tento článok vidieť. Neuveríte, aký bol v tej dobe život

Dcéry dostanú do vienka krásu, synovia problémy so srdcom. Päť znakov, ktoré dedíme po oteckovi