Portál pre mamičky a ich detičky
- Ukulele

Vedci zistili strašný fakt o smrti.Keď umierate, táto vec sa deje vo vašom vedomí. Radšej by ste to nevedeli

subpage-img

Vedci skúmali, čo sa s ľudským vedomím deje po smrti. To, čo zistili, je šokujúce. Radšej by ste túto informáciu vôbec nevedeli! Je to strašné.

Každý už asi niekedy premýšľal, čo sa stane, keď zomrieme. Vnímame to, alebo je to akoby sme zaspali? Podľa novej štúdie, ktorú vykonali na univerzite v New Yorku, zostane vedomie človeka po smrti ešte nejakú dobu funkčné.

Je to fakt, ktorý asi nikto vedieť nechcel. Vedomie zosnulého ale bohužiaľ funguje ešte aj keď jeho srdce prestalo biť. Tím odborníkov pod vedením doktora Sama Parniu došiel k výsledkom, z ktorých vyplýva, že ľudia po smrti počujú, čo sa okolo nich deje. Uvedomujú si, že sú mŕtvi. Vraj sa cítia, ako by boli uväznení vo vlastnom tele a nemohli ho ovládať. Mozog, možno bohužiaľ, odumiera pomalšie ako srdce. Podľa lekárov ide o prvú fázu smrti.

Výskum bol založený na výpovediach ľudí, ktorí prežili zástavu srdca. Presne vraj vedeli, čo sa okolo nich počas oživovania dialo. Počuli rozhovory lekárov a niektorí situáciu dokonca vnímali aj po vizuálnej stránke.

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Prvý mesiac v detskom kolektíve. 5 rizík, ktorým bolo vystavené vaše dieťa

Prišla o nohu, pretože sa holila žiletkou. Na toto si dávajte pozor

Jedinečné zásnuby: Jordan pokľakol pred svoju lásku v obklopení vydier

Leto sa blíži a s tým aj mokré plavky. Tu je pár tipov ako predchádzať infekciám močových ciest

Mladá mamička zažila doslova zázrak. Desať dní potom, čo potratila, sa stalo niečo nevídané