Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Video, ktoré pohladí vašu dušu: Malý vozičkár dostal šancu zašantiť si na trampolíne

subpage-img

Každé dieťa potrebuje v živote trošku zábavy. Drobci, ktorí trpia nejakým hendikepom, nie sú výnimkou. Úsmev od ucha k uchu sa podarilo vykúzliť na tvári malého Wyatta (4), odkázaného na invalidný vozíček. Dopomohla k tomu obyčajná trampolína.

To, čo väčšine z nás príde ako bežná vec, môže byť pre dieťa so zdravotnými ťažkosťami tým najväčším zážitkom. Iba 4-ročný Wyatt je pre vývojovú chybu chrbtice vozičkárom, a teda mnohé aktivity, ktoré si jeho rovesníci užívajú, sú pre neho tabu.

Počas 24-hodinovej charitatívnej akcie v Severnej Dakote bolo chlapčaťu umožnené vyšantiť sa dosýtosti, a to aj napriek jeho postihnutiu. ”Ani som si nemyslela, že by bolo možné, aby invalidný vozík mohol skákať na trampolíne,“ povedala chlapcova matka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Fox News (@foxnews) on

Video malého vozičkára, ktorý sa na trampolíne výborne zabáva za asistencie trénera, zdieľajú ľudia po celom svete. Chlapča žiari šťastím, a to je to, čo si zaslúži každé dieťa.

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Správne návyky chránia deti pred vznikom obezity. Nebojte sa zaviesť rutiny

Najidentickejšie dvojičky sveta šokujú: Túžia po potomstve s rovnakým mužom

6 krokov, ako efektívne upratať detskú izbu

Dievčatko bodovalo na súťaži s nápaditým účesom. Z vlasov jej vykúkala Malá morská víla

Vojak bol počas manželkinho tehotenstva na misii. Aby nechýbal na tehotenských fotkách vymyslela jeho manželka dojímavú metódu