Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Výchova s fantáziou: 10 skvelých vychytávok, ktoré uľahčia život každému rodičovi

subpage-img

Byť rodičom môže byť poriadne náročné, hlavne, ak máte doma výmyselníkov, pre ktorých je svet gombička. Stačí chvíľka nepozornosti a váš domov sa zmení na totálny chaos? Alebo sú pravidlá pre vaše ratolesti veľkou neznámou? Našťastie, existujú geniálne triky, ktoré uľahčia život všetkým mamičkám a ocinom. Rovnako tak vám pomôžu pri výchove malých nezbedníkov.  

Ak je váš malý maškrtník závislý na sladkostiach a dokáže prevetrať celý byt, len aby sa k nejakým dostal, vyskúšajte tento zaručený trik. Pri pohľade na mrazenú zeleninu si aj najväčší hladoš iste nechá zájsť chuť.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Life of Dad (@lifeofdad) on

Malé poranenia a odreniny patria k detskému životu. Bolesť, ktorá pri nich vzniká, môžete utíšiť pomocou mrazených cukríkov marshmallow. Na rozdiel od takého hrášku ostávajú mäkké a nie sú pre drobcov príliš studené.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @parenting.hacks on

Trápi vaše dieťa choroba, no bojuje s vami pri každom užití lieku? Lízatko namočené do zázračnej medicíny dokáže robiť divy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Billy the Goat (@billygoatbabygear) on

Naučte vaše deti organizácii času hrou. Nechajte ich farebne vyfarbiť jednotlivé fázy dňa na hodinách, aby si ľahšie zapamätali svoje povinnosti.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kidspiration (@kidspirationofficial) on

Lámete si hlavu tým, ako dostať do vášho dieťaťa zeleninu? Zapojte fantáziu a vytvorte mu na tanieri dielko, ktorému neodolá.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by reBlossom Mama & Baby Shop (@reblossom) on

Nechce sa vám drhnúť každú chvíľu podlahu v kuchyni? Váš malý šibal vám určite rád trošku pomôže.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Martha Ross (@lazymamallama) on

Potrebujete pokopať záhradku a neviete, kam s vaším bábätkom? Vezmite ho so sebou. Stačí vám na to prenosná postieľka, ktorej vrch zakryjete plachtou. Drobec bude na čerstvom vzduchu a vy sa nemusíte báť, že ho bude oblietať otravný hmyz.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @parenting.hacks on

Aj vo vašej práčke záhadne miznú ponožky? Na trhu možno nájsť zaujímavé pomôcky, vďaka ktorým sa už viac nebudete musieť hrať na detektíva.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by PARENTING INSIDER (@insiderparenting) on

Ak je obľúbenou činnosťou vášho potomka zveľaďovať vaše steny umeleckými výtvormi, dajte mu šancu prejaviť sa. Zaveste kotúč baliaceho papiera nad rám a malý Picasso bude môcť vytvoriť nový majstrovský kúsok kedykoľvek ho nakopne múza.

 
 
 
 

Snehová nádielka vie narobiť poriadne vrásky. Odpratávanie bielej masy však môže byť aj zábava. Stačí, ak do prác zapojíte vášho malého pomocníka, ktorému na detské autíčko namontujete lopatu.

 

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Výzva na sociálnych sieťach odštartovala veľkú vec. Internet zaplavili fotky ľudí, bojujúcich za čistejšiu planétu

Neohľaduplný vodič donáškovej služby: Tehotnej žene odmietol vyniesť tovar po schodoch

Prvý kontakt súrodencov: Medzi týmito bratmi vzniklo to najkrajšie puto

Šokujúce video zo stanice: Iba ročné bábätko prežilo pád pred rútiaci sa vlak

Mamička zalarmovala lekárov po tom, ako našla v ústach dcérky tmavú škvrnu. Keď zistíte, čo ju vyplašilo, bude vám do smiechu