Portál pre mamičky a ich detičky
- Ukulele

Vyhrajte kočík s rodinnou bankou pupočníkovej krvi

subpage-img

Uchovanie kmeňových buniek z pupočníkovej krvi považujú nastávajúci rodičia za aktuálnu tému. Poniektorí sa chcú dozvedieť viac a hľadajú informácie – najlepšie na jednom mieste. Rodinná banka Cord Blood Center pripravila zaujímavú súťaž na svojej webovej stránke práve pre nich. Stačí sa nezáväzne zaregistrovať a už len čakať, či práve vy nezískate poukážku v hodnote 500 € na nákup detského kočíka a príslušenstva. Pozor, každý týždeň jeden výherca!Pupočníková krv sa v súčasnosti využíva na liečbu viac ako 80 závažných diagnóz. Spolu s rozširujúcim sa zoznamom ochorení stúpa i počet prípadov aplikácie vlastnej pupočníkovej krvi. Štatistiky hovoria už o takmer 700 deťoch, ktoré postúpili liečbu vlastnou alebo súrodeneckou pupočníkovou krvou. Mnohé klinické štúdie skúmajú potenciál využitia kmeňových buniek v regeneratívnej medicíne, a to napríklad pri detskej mozgovej obrne, autizme či cukrovke 1. typu.

Vlastná pupočníková krv má niekoľko unikátnych výhod. Jej odber je rýchly, bezbolestný a bezpečný. V prípade potreby je k dispozícii ihneď a telo ju neodmietne. Rodinná banka Cord Blood Center zabezpečuje odber, spracovanie, uskladnenie a vydanie kmeňových buniek z pupočníkovej krvi.

Súťažte o kočík

Pripravili sme pre vás skvelú súťaž o poukážku v hodnote 500 € na nákup detského kočíka a príslušenstva podľa vlastného výberu. Stačí sa zaregistrovať na stránke www.cordbloodcenter.sk/vyhrajte-kocik/ a vyplniť jednoduchý formulár. Veľa šťastia!

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Športová obuv pre deti do 20 €

Vyhrajte kočík s rodinnou bankou pupočníkovej krvi

Rady pre jednotlivé týždne vášho tehotenstva

Netradičný citylight pripomína ženám dôležitosť mamografického vyšetrenia

Výsledky prieskumu: Aký je skutočný postoj Slovákov k poistným podvodom?