Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Vynaliezavá mamička mala po krk upratovania po deťoch: To, ako vybabrala s malými neporiadnikmi, sa stalo hitom medzi rodičmi

subpage-img

Mamička piatich detí už mala plné zuby večného upratovania po svojich ratolestiach. Napadol ju geniálny plán, ako donútiť malých neporiadnikov pozbierať všetky veci, ktoré rozhádzali navôkol. Myšlienku za všetky drobné začali okamžite medzi sebou zdieľať tisícky rodičov na sociálnych sieťach.

Všade samé lego, bábiky, spidermani, knižky, či prázdne fľaše na vodu. Jessica McGinty si povedala: “A dosť!” Rozhodla sa nerobiť viac slúžku svojim deťom a zaviedla v domácnosti pomôcku, ktorú sama nazvala “Fucket Bucket”.

Ide o päť rôznofarebných vedierok - pre každé z jej detí jedno - slúžiace na odkladanie hračiek a iných vecí, ktoré by inak ostali rozhádzané po dome. “Ak nechajú svoje veci povaľovať sa naokolo, idú do vedierka. Ak sa tam nachádzajú ešte aj v čase pred spaním, idú rovno do smetí,” vyjadrila sa Jessica jasne.

Ako prezradila pre portál scarymommy.com, bič na deti zafungoval dokonale. Jej potomkovia si dokonca vedierka pochvaľujú, pretože v nich vždy nájdu čo potrebujú.

Systém, ktorý vo svojej domácnosti žena zaviedla, vyvolal vlnu nadšenia aj medzi rodičmi na sociálnych sieťach. Mnohí z nich ho považujú za brilantný a tešia sa, ako spustia podobné pravidlá u seba doma.

Foto: Facebook/Mishmashmoments - Jessica McGinty

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Ako zareagovali ľudia, keď uvideli v zime sedieť na lavičke chlapca bez bundy, skrehnutého, uzimeného?

Sú vaše deti prieberčivé? Po takto upravených jedlách sa len tak zapráši

Smutno-vtipné ilustrácie o tom, ako veľmi sa zmenilo prežívanie detstva za posledné roky

Dojímavý moment u lekára: Neznámy muž sa stal pre zúfalú mamičku hrdinom

Krásne gesto učiteľa matematiky: Hodinu odprednášal s dieťaťom svojho študenta v náručí