Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Výnimočné puto: Chlapček s nadšením pomáha svojim najlepším kamarátom, smetiarom

subpage-img

Deti sú tými najčistejšími bytosťami - nesúdia a nevyvyšujú sa, ale úprimne a bez predsudkov si obľúbia kohokoľvek, kto im venuje pozornosť. Dôkazom toho je malý Gray Guidry, ktorý si našiel najlepších priateľov medzi smetiarmi.  

Od doby, kedy mal Gray asi päť mesiacov, bol fascinovaný veľkým vozidlom ktoré sa pohybovalo v okolí ich domovu za účelom vyvezenia odpadu. Postupne sa pondelky a štvrtky stali pre batoľa obľúbenými dňami v týždni - chlapček dobre vedel, že auto bude vrčať na ich ulici a spolu s ním prídu aj jeho kamaráti smetiari.

Jedného z pracovníkov upratovacích služieb, ktorého rodina Guidryovcov láskyplne prezýva “Pán Anthony”, si malý Gray špeciálne obľúbil. Sympatický muž sa totiž neraz popri svojej službe zastavil, aby zdieľal s dieťaťom niekoľko pekných momentov. Či už spoločne vyniesli kôš, alebo si kreslili kriedami po chodníku, chlapčaťu sa jeho prítomnosť veľmi rátala.

Dnes je Gray o niečo starší, no stále ho veľmi poteší, keď zbadá svojich dobrých kamarátov. Špeciálne puto, ktoré vzniklo medzi chlapcom a cudzími mužmi, je úžasné. Rodina si váži skutočnosť, že pracovníci smetiarských služiab si dokážu ukrojíť pár minút zo svojho dňa, aby zdieľali výnimočné chvíle s ich synčekom Grayom.

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Pár pomáha túlavým zvieratám, ktoré nik nechce. Zachránili už viac ako 100 psích seniorov

Tehotenstvo Serene náramne pristane! Tenisová hviezda celá žiari

Trápia vás pribúdajúce roky? Títo muži sú živým dôkazom, že vrásky a šediny môžu byť sexi

Nový kúsok z dielne návrhárov vyráža dych: Obliekli by ste si nohavičky z džínsoviny?

Trojičky v aute neustále zápasili. Vynaliezavý nápad otecka Vás očarí