Portál pre mamičky a ich detičky
- Ukulele

Za 8 rokov vzala svojho syna do nemocnice viac ako 320 krát. Dnes za to sedí vo väzení. Je toto najhoršia matka na svete?

subpage-img

Chlapec sa dnes učí, ako žiť normálny život mimo nemocnice. Matka troch detí z Texasu poputovala do väzenia kvôli častému noseniu svojho syna k lekárom. Pýtate sa, ako je to možné? Osemročný chlapec totiž navštívil nemocnice za osem rokov 323 krát a počas toho podstúpil 13 operácií. Kaylen všetkých presvedčila, že jej syn má rakovinu, genetické abnormality a mnoho ďalších chorôb.

Požiadala lekára, aby sa o Christophera starali, chcela, aby bol napojený na tubu, pripútaný na invalidný vozík a boli podniknuté aj ďalšie kroky na jeho „vyliečenie“. Kaylen pre svojho syna dokonca zorganizovala finančnú zbierku. Podľa všetkého si týmito darmi zarábala na živobytie. Otec chlapca Ryan Crawford za to Kaylen dokonca žaloval, súd však bol na strane Christopherovej matky.

Postupom času sa ukázalo, že jej syn bol úplne zdravý! Márne podstúpil všetky tie operácie. Túto šokujúcu správu zverejnili v roku 2015 lekári v nemocnici v Houstone. Personál kliniky potvrdil, že postupne prestali poskytovať pomoc, pretože dieťa ju nepotrebovalo.

Teraz je jeho matka vo väzení v Dallase a Christopher sa spolu s otcom učí, aké je to žiť ako zdravý chlapec.

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Prečo je dôležité zjesť každý večer 2 jablká

Potrat dieťaťa zlomil žene srdce a teraz sa rozhodla, že bude robiť niečo neobvyklé.

6 otázok, týkajúcich sa vašej periódy, na ktoré sa hanbíte opýtať. Napriek tomu sú veľmi dôležité!

Najrozkošnejšia choreografia: Tancujúci oteckovia nemajú chybu

3 dôvody, prečo zaobstarať Vašim potomkom detskú kuchynku.