Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Zábery s mrazivým posolstvom: Žena uverejnila fotografie zo svadby, ku ktorej už nikdy nedôjde

subpage-img

Ostali jej len spomienky a srdce naplnené žiaľom. Debbie Gerlach z Arizony mala byť dnes už vydatá za muža svojho života, no krutý osud to zariadil inak. Len pár mesiacov pred plánovanou svadbou milujúcu sa dvojicu navždy rozdelila tragická nehoda. Debbie však na svoju lásku nezabudla a zverejnila spoločné fotografie z obradu, ku ktorému už nikdy nedôjde.

Mladá žena si uctila pamiatku svojho milého fotografiami, ktoré dala špeciálne vytvoriť. Obliekla sa do krásnych bielych šiat a zapózovala pred objektívom. V tom čase už jej milovaný Randy nebol medzi živými, no vďaka šikovnému zásahu odborníčky a Photoshopu sa aj on napokon stal súčasťou záberov.

Trpká spoveď

Debbie zverejnila svoje svadobné fotografie na sociálnych sieťach v deň, kedy sa mala uskutočniť svadba. Spolu so zábermi napísala osobnú spoveď s dôležitým posolstvom. "Dnes mal byť najkrajší deň môjho života. Dnes mal byť deň, keď som si mala vziať svojho najlepšieho priateľa. Mala som sa prebudiť, dať si svadobné šaty a kráčať po uličke k mužovi svojich snov,” opisuje svoje pocity užialená žena.

O svoj rozprávkový deň dvaja mladí ľudia navždy prišli a Debbie ostala na všetko sama. Jej nešťastie zapríčinil niekto, kto nerešpektoval dopravné značenie a pripravil tak jej priateľa na motorke o život. Pod svojim príspevkom preto všetkých prosí o opatrnosť na cestách. “Nikdy neviete, či na motocykli nesedí človek, ktorý je pre niekoho celým svetom,” uzavrela smutne.

Foto: Facebook/Debbie Gerlach

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Vynaliezavá mamička mala po krk upratovania po deťoch: To, ako vybabrala s malými neporiadnikmi, sa stalo hitom medzi rodičmi

Horúci módny hit ďalšej sezóny? Mikro kabelku môžete nosiť na jedinom prste

Fotografka dodáva silu rodičom ťažko chorých detí. Jej zábery dokazujú, aké krásne sú aj napriek svojmu postihnutiu

Vodička hrdinkou: Autobus zastavila v strede cesty, aby zachránila bosé bábätko pobehujúce v mrazoch

Antistresová loptička- ako na to? Vyrobte si ju doma.