Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Zázračná hra prírody: Trojica sestier čaká bábätka v rovnakom čase

subpage-img

Takto dokonale by to ani samé nenaplánovali. Sestry Onyeka Ufere, Chika Okafor a Ogechi Babalola pôvodom z Nigérie majú dôvod na úsmev. Všetky tri sú totiž naraz v radostnom očakávaní. Mamičkovské radosti a starosti tak budú môcť zdieľať medzi sebou.

Trojica sestier si vždy bola veľmi blízka, no ani vo sne by im nezišlo na um, že príroda im nadelí toľko radosti v rovnakom čase. Kým v prípade Ufere (30) ide už o druhé tehotenstvo, Okafor (27) a Babalolu (26) sa tešia na svoju premiéru. “Pre mňa a moju sestru je to naše prvé tehotenstvo. Myšlienka prechádzať všetkým sama bola tak trochu zastrašujúca,” priznala Babalola pre Yahoo Lifestyle. O to viac sa sestry tešia, že budú môcť všetko prežívať spoločne a nájdu porozumenie jedna u druhej.

V súčasnosti sestry nežijú spolu, avšak podarilo sa im stretnúť a spraviť nádherné fotky dokumentujúce netradičnú hru osudu. V Kalifornii, kde mladé ženy vyrastali, sa zúčastnili tehotenského fotenia a zjavne si ho poriadne užili. Svoj jedinečný príbeh zdieľali aj na sociálnych sieťach.

Foto: yahoo.com; Cynthia Onyejiji

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Ilustrácie, ktoré vám ukážu aký ťažký je niekedy život mamičky

Ilustrácie zachytávajú momenty v živote, ktoré dôverne pozná každá mamička

Mikrovlnkový koláčik hotový za minútu!

Dramatická záchrana novorodeniatka: Dievčatko zhodil zo strmého útesu vlastný otec

Čaká vás veľké upratovanie? Vďaka týmto tipom zorganizujete celý váš dom hravo a lacno