Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Zázračná hra prírody: Trojica sestier čaká bábätka v rovnakom čase

subpage-img

Takto dokonale by to ani samé nenaplánovali. Sestry Onyeka Ufere, Chika Okafor a Ogechi Babalola pôvodom z Nigérie majú dôvod na úsmev. Všetky tri sú totiž naraz v radostnom očakávaní. Mamičkovské radosti a starosti tak budú môcť zdieľať medzi sebou.

Trojica sestier si vždy bola veľmi blízka, no ani vo sne by im nezišlo na um, že príroda im nadelí toľko radosti v rovnakom čase. Kým v prípade Ufere (30) ide už o druhé tehotenstvo, Okafor (27) a Babalolu (26) sa tešia na svoju premiéru. “Pre mňa a moju sestru je to naše prvé tehotenstvo. Myšlienka prechádzať všetkým sama bola tak trochu zastrašujúca,” priznala Babalola pre Yahoo Lifestyle. O to viac sa sestry tešia, že budú môcť všetko prežívať spoločne a nájdu porozumenie jedna u druhej.

V súčasnosti sestry nežijú spolu, avšak podarilo sa im stretnúť a spraviť nádherné fotky dokumentujúce netradičnú hru osudu. V Kalifornii, kde mladé ženy vyrastali, sa zúčastnili tehotenského fotenia a zjavne si ho poriadne užili. Svoj jedinečný príbeh zdieľali aj na sociálnych sieťach.

Foto: yahoo.com; Cynthia Onyejiji

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Tie najzvláštnejšie vychytávky, ktoré prekvapivo dokážu uľahčiť život

Ľudia jej robili zo života peklo, no ona sa vzoprela osudu. Žena so vzácnou kožnou chorobou je dnes úspešnou modelkou

Najlepšie využitý čas odpočinku: Mamička robí zábavné fotky svojim spiacim deťom

Teenager pri hádke argumentoval tým, že už zarába vlastné peniaze. Tá mu teda nalepila na dvere izby vyúčtovanie

Veľká noc v nemocnici: Najmenší pacienti sa premenili na roztomilé zajačiky