Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Zázrak na diaľnici: Mladá mamička porodila dvojičky na prednom sedadle džípu

subpage-img

Do nemocnice to už nestihli! Rodičia Dacia (23) a Marcus (26) z Ohia zažili zázrak narodenia priamo na ceste. A to hneď dvojitý. Ich dvojičky nečakali na lekárov a vypýtali sa na svet už v aute.

V to ráno sa Dacia Pittman už od skorých hodín prehadzovala v posteli. Keď mladá žena v 38. týždni tehotenstva začala pociťovať kŕče, ihneď pochopila, že dvojičky, ktoré čaká pod srdcom, sa narodia už čoskoro. Nastávajúca mamička neváhala a ihneď zalarmovala manžela Marcusa Giffina.

Akčná cesta do nemocnice

Dvojica zobrala tašku a vyrazila do nemocnice. Po niekoľkých minútach v aute však mladá mamička náhle spozornela. Pocítila, že jej dvojičky už dlhšie čakať nemienia.

Len o malý okamih neskôr sa na prednom sedadle džípu narodilo prvé z bábätiek, Everett. Približne 10 minút neskôr uzrela svetlo sveta aj malá Amélia, ktorú jej mamička porodila ešte v plodovom obale. Marcus, upaľujúci po diaľnici, bol z celej situácie v šoku, a tak ho jeho statočná manželka upokojovala.  "Sú zdraví a živí a plačú ... nemusíš ísť už tak rýchlo," zachovala pokoj Dacia.

Foto: people.com; Dacia Pittman

Šokovaní lekári

Po ceste ako z akčného filmu, sa manželia napokon dostali do nemocnice. Lekári ostali poriadne prekvapení z pohľadu, ktorý sa im naskytol. Našťastie, obidve bábätká boli boli živé, zdravé a ich mamička si tiež počínala veľmi dobre. 

Šťastná rodinka si už užíva spoločné chvíle v šestici. K Daciiným dvom synom Harleymu (8) a Billymu (5) pribudli krásni súrodenci, pričom mamička sa popri troch chlapcoch môže tešiť aj z vytúženého dievčatka.

Foto: people.com; Dacia Pittman

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Neuveriteľná hra osudu: Zamilovaná dvojica si povedala svoje áno po 50 rokoch odlúčenia

Geniálne nápady rodičov, ako dostať deti i domácnosť pod kontrolu

Hravé pečenie: Aj takto zábavne sa dajú využiť obyčajné formičky

Ako zareagovali ľudia, keď uvideli v zime sedieť na lavičke chlapca bez bundy, skrehnutého, uzimeného?

88 ročná žena sa po prvý raz stretla s dcérou, ktorá mala zomrieť pri pôrode. Všetko vďaka testom DNA