Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Žena náhodne odfotila krásny moment medzi otcom a dcérkou hodinu pred požiarom katedrály Notre Dame. Rozhodla sa dvojicu nájsť

subpage-img

Pátranie na internete! Turistke sa podarilo odfotiť milú hru neznámeho muža a malého dievčatka v popredí slávnej katedrály Notre Dame. Zaujímavý na tom je najmä fakt, že magická scénka sa odohrala len desiatky minút pred zničujúcim požiarom, ktorý rozplakal celý svet. Žena sa rozhodla nájsť aktérov svojho záberu.

reklamatext1

Brooke Windsor bola na návšteve Paríža a ako správna turistka si nemohla nechať ujsť návštevu ikonického chrámu Notre Dame. Na jednom zábere spred katedrály sa jej náhodne podarilo zachytiť hru muža a naradosteného dievčatka. Vtedy by jej ani vo sne nenapadlo, že krátko na to viac ako 850-ročnú pamiatku pohltia plamene.

Keď sa Brooke dozvedela o nešťastných udalostiach z metropoly Francúzska, začalo ju trápiť, že dvojicu neoslovila už priamo na mieste. “Spravila som túto fotografiu, keď sme odchádzali z Notre Dame, asi hodinu pred tým, než sa rozšíril oheň,” napísala turistka. “Takmer som išla k otcovi a spýtala sa, či má o záber záujem,” dodala na Twitteri.

Mocné sociálne siete

Brooke si uvedomila, aká veľká je sila sociálnych sietí a rozhodla sa, že aj ona vyskúša šťastie. Na Twitteri preto požiadala ľudí, aby jej pomohli nájsť muža a dievčatko z jej magického obrázku. Výzva neostala bez povšimnutia a výsledok sa dostavil rýchlosťou blesku.

Pár dní po uverejnení oznamu na internete Brooke ukončila pátraciu akciu. “Fotografia sa dostala k otcovi a rodine. V dôsledku tragédie sa rozhodol zostať v anonymite a píše: ´Ešte raz vám ďakujeme za ten krásny záber, nájdeme preň špeciálne miesto,´“ okomentovala Brooke a zároveň poďakovala všetkým, ktorí zdieľali jej výzvu a pomohli k dobrej veci.

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Muž dokázal vychovať sám svojich šesť detí

Čo vypovedá vaša poloha pri spánku o vašom vzťahu s partnerom?

Jediná vec, ktorú potrebujete na vyliečenie chorých obličiek

Akonáhle si kúpite melón, ktorý má v sebe praskliny, nikdy ho nejedzte. Tu je dôvod prečo

Bábätko prestalo dýchať po 2 hodinách v autosedačke, jeho mama varuje všetkých rodičov