Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Žena vojaka ostala na pôrod dvojičiek celkom sama. Jej manžel na misii ju prekvapil tým najkrajším spôsobom

subpage-img

Nemohol to vymyslieť lepšie. Profesionálny vojak Skyler Cooper musel opustiť svojich najbližších v období, kedy sa spoločne mali tešiť na príchod nových členov do rodiny. Dvojičky Kyla a Emma sa vypýtali na svet predčasne, a tak milujúci muž neváhal a rozhodol sa svoju manželku Cydney prekvapiť tým najkrajším spôsobom.  

Cydney Cooper z Kansasu je šťastnou mamičkou dvoch chlapcov, ku ktorým nedávno pribudli dve dievčatká, dvojičky. Hoci sa na bábätká nesmierne tešila, a tehotenstvo si užila ako najviac mohla, niečo jej predsa len chýbalo ku šťastiu. Jej manžel Skyler bol totiž ako profesionálny vojak povolaný do Kuvajtu.

Dvojičky sa napokon vypýtali na svet o niekoľko týždňov skôr, ako bolo plánované. Nanešťastie, pracovné povinnosti Skylerovi nedovolili stáť po boku drahej manželky v týchto okamihoch, a tak Cydney musela zvládnuť pôrod i všetky tie silné emócie, ktoré po ňom nasledovali, sama.

Drobučké sestričky Kylu a Emmu po pôrode umiestnili na jednotku intenzívnej starostlivosti o novorodencov. Na oddelení boli spolu so svojou mamičkou, ktorá sa o ne vzorne starala. Po 12 dlhých dňoch v nemocnici čakalo na ňu to najkrajšie prekvapenie. Odrazu, bez akéhokoľvek náznaku, sa pri jej lôžku objavil milovaný muž.

Hrdý otecko sa rozhodol svoju manželku prekvapiť a za rodinou prišiel vo chvíľach, kedy ho najviac potrebovali. Dojímavé stretnutie je zachytené na videu, ktoré okamžite ovládlo sociálne siete. Po chvíľach s manželkou a novonarodenými dcérkami sa Skyler vybral domov, kde sa z jeho príchodu tešili aj jeho malí synčekovia.

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

12 krásnych účesov, ktoré zvládnete svojej dcérke spraviť aj vy

Tieto veci sú oveľa špinavšie ako náš záchod. Vedeli ste o nich?

Krása, ktorá priťahuje pohľady: Títo ľudia sú ako vystrihnutí z rozprávky

Otec zostrojil pre syna darček snov: Malý Oscar brázdi ulice vo vlastnom minivane

Make up do 3 minút! Inšpirujte sa