Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Žena žiada o pomoc pri hľadaní jej strateného foťáku. Prístroj je plný obrázkov “hore bez”

subpage-img

To je ale smola! Francúzska turistka apeluje na Britov, aby jej pomohli nájsť jej stratený fotoaparát plný chúlostivých záberov. Akokoľvek bizarne môže táto situácia na prvý pohľad vyzerať, fotografie vznikli na podporu dobrej veci.

Nezávislá webová redaktorka Lily Mika cestuje po celom svete, pričom si v jednotlivých destináciách vždy urobí fotografiu vyzlečená od pol pása hore. “Snímam umelecké obrázky na najkrajších miestach, ktoré navštevujem (Thajsko, Indonézia, Austrália a Európa),” prezradila mladá žena.

Hoci mnohí spočiatku nerozumejú zvláštnej záľube redaktorky, Lily svoje zábery nevytvára len tak, prvoplánovo. “Mojím cieľom je publikovať knihu s týmito obrázkami, ktorá by posilnila postavenie žien, povzbudila ich, aby sa stali slobodnejšími a sebavedomejšími a aby robili to, čo chcú,” vysvetlila s tým, že všetko čo robí, je súčasťou jej projektu «Lily», zameraného na zvýšenie povedomia o rakovine prsníka.

Zábery s ušľachtilou myšlienkou sú však teraz fuč. Zmizli spolu s fotoaparátom na ostrove Skye, ktorý v rámci svojich potuliek svetom Lily nedávno navštívila. Francúzska stále dúfa, že vďaka sile sociálnych sietí sa všetko na dobré obráti a ona bude môcť dokončiť svoj projekt i knihu povzbudzujúcu ženy ohrozené zákernou formou rakoviny.

Foto: Lily Mk/Facebook

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Otec chcel urobiť radosť dieťaťu, odkázanému na vozíček: Postihnutej dcérke postavil špeciálne iglu

Nový módny trend tehotných: Budúce mamičky si zdobia nechty ultrazvukmi svojich bábätiek

Otec oslavoval narodeniny so 6 dcérkami. Reakcia jednej z nich na sfúknutie sviečok baví internet

Hádže sa vaše dieťa o zem? Otecko zatočil so svojou vzdorovitou dcérou po svojom

Výber šiat na stužkovú či promóciu môže byť ťažký oriešok. Tínedžerka si róbu snov vyrobila sama