Portál pre mamičky a ich detičky
Nezabudnite po poslednom kosení zazimovať kosačku

Počas zimy tráva rastie veľmi pomaly, takže počas zimných mesiacov kosačku nepotrebujete. Aké špeciálne zazimovanie si vyžaduje kosačka?

Viete, ako si vyvolať menštruáciu?

Potrebujte svoju menštruáciu urýchliť?

Pánske svetre – styling na rôzne spôsoby

Svetre sú skvelým spôsobom, ako dodať vášmu celkovému vzhľadu šmrnc. Práve vstupujeme do jesennej a zimnej sezóny, čo znamená, že pár dobrých nápadov na to, ako svetre nosiť štýlovým spôsobom, sa vám pravdepodobne zíde. Poďme sa teda pozrieť na to,...

Vitamín D – zmierňuje tvorbu akné

Vitamín D je v poslednej dobe často skloňovaným vitamínom. Počas pandémie COVID-19 sa zistilo, že väčšina populácie trpí nedostatkom tohto vitamínu.

Jesenné vône do vášho bytu: spríjemnite si domov difuzérom s esenciálnymi olejmi

Jeseň je takmer v polovici, čo nám dokazuje najmä upršané počasie a čoraz studenšie dni. Počas zamračeného dňa je niekedy ťažké cítiť radosť z jesene a z listov popadaných všade naokolo. Je dokázané, že príjemná vôňa vie telo upokojiť a...

Upratovanie s profesionálmi

Upratovanie kancelárií obchodných priestorov a spoločných priestorov v bytových obytných domoch je dnes veľký biznis, ktorý zamestnáva tisíce ľudí. Na profesionálnej úrovni sú tu tiež desiatky, ak nie stovky firiem po celom Slovensku.

V čom by sme mali spať alebo správne pyžamo do každej ročnej doby

Pyžamo. Všetci ho poznáme, milujeme a najradšej by sme v ňom zostali celý deň. Pri výbere správneho modelu by sme mali dbať nielen na jeho vzhľad, ale aj na zloženie.

Ako vybrať koberec do detskej izby?

Práve detské izby sú miestom, kde koberce stále zohrávajú dôležitú úlohu. Majú tam predsa len niekoľko výhod.

Ak dieťa v angličtine nenapreduje, je čas zmeniť prístup

Deti za normálnych okolností cudzie jazyky nasávajú omnoho rýchlejšie než dospelí. Najlepšie sa naučia nový jazyk v útlom veku, aj to však má určité obmedzenia.

Takto na výber detskej autosedačky

S príchodom letných mesiacov, budú určite mnohé rodinky zvažovať zahraničné dovolenky či tuzemské cestovania a výlety. Preto si myslíme, že je práve teraz ideálny čas na to, vám poskytnúť stručný, ale za to komplexný a prehľadný návod na výber...