Portál pre mamičky a ich detičky
Plánujete prírastok do rodiny? Ovulácia je kľúčom k rýchlemu otehotneniu

Naliehavosť biologických hodín dokáže byť neúprosná. Ak sa túžite stať mamičkou, mali by ste dokonale ovládať svoj cyklus a najmä vedieť, kedy prichádza ovulácia. Šanca splodiť bábätko je totiž práve v tomto období periódy najvyššia.

Odborníci radia: Ako podporiť inteligenciu vášho dieťatka ešte pred jeho narodením

Túžite priviesť na svet malého génia? Dajte vášmu dieťatku náskok a podporte jeho inteligenciu už v období tehotenstva. Podľa odborníkov existujú aktivity, ktoré pozitívne vplývajú na mozog bábätka vyvíjajúceho sa v brušku.

Ako zvýšiť šance na otehotnenie? Všetko, čo potrebujete vedieť o umelom oplodnení

Túžite po bábätku, no stále sa akosi nedarí? Umelé oplodnenie je šancou pre páry, ktoré sa dlhodobo bezúspešne snažia o splodenie potomka. Vďaka asistovanej reprodukcii sa narodilo už množstvo detí. Pre koho takáto liečba určená a čo všetko obnáša?

8. týždeň tehotenstva

Ȏsmy týždeň tehotenstva naznačuje začiatok nových zmien. Zatiaľ čo vy si už pomaly zvykáte na tehotenstvo, v tele vášho dieťatka sa dejú veľké veci. Sledujte tehotenstvo po týždňoch! Ȏsmy týždeň tehotenstva je zlomový, keďže sa meníte aj vy a je...

Zistiť, či ste tehotná, môžete aj v pohodlí domova. Sú tehotenské testy spoľahlivé?

Otestujte sa doma, rýchlo a jednoducho. Sladké tajomstvo dokážete odhaliť z moču ešte pred návštevou gynekológa. Sú však domáce tehotenské testy dostatočne presné a spoľahlivé?

Čakáte bábätko alebo nie? Odhaliť sladké tajomstvo vám pomôžu prvé príznaky tehotenstva

Máte pocit, že by ste mohli čakať bábätko, no nie ste si istá?  Skúste sa nájsť v jednom z najčastejších prvých príznakov tehotenstva!