Portál pre mamičky a ich detičky
Zavinovačka - áno, nie?

V minulosti boli zavinovačky veľmi obľúbené. Bolo takmer nepredstaviteľné, aby mamička nosila dieťatko na rukách nezavinuté vo vankúšiku. Bábätká sa dávali do zavinovačky až do niekoľkých mesiacov.

5 jednoduchých spôsobov, ako vychovať empatické dieťa

Dosť často mávame na svojich potomkov nereálne nároky. Napríklad chceme, aby sa okamžite delili o svoje hračky, ihneď sa za niečo ospravedlnili, pretože predsa nechceme, aby si o nás okolie pomyslelo, že máme nevychovaného fagana.

Ako účinne zbaviť dieťa rozčuľovania? Skúste tieto metódy, ktoré naozaj fungujú!

Dieťa, ktoré sa nerozčuľuje, neexistuje. So situáciou, kedy rozgurážený potomok dupe, jačí a tlčie pästičkami, sa musel niekedy vyrovnať snáď každý rodič. Nie všetci to však zvládnu.

Aké meno vybrať pre dieťaťa?

Nezadržateľne sa blíži čas, kedy po prvýkrát uzriete svoje vytúžené dieťatko. Neskutočne sa tešíte a želáte si, aby ste to už mali čím skôr za sebou a privinuli ho do náručia. Postieľka zíva prázdnotou a čaká na malý batôžtek, s...

Oplatí sa cestovné poistenie?

Každoročne do sveta vycestujú státisíce Slovákov. Väčšinou cestujú počas letných prázdnin, k moru a do tradičných dovolenkových destinácií. Populárnejšími sa stávajú aj výlety do exotiky počas zimných mesiacov.

Pomoc! Moje dieťa chce byť youtuber

My dospelí len neveriacky krútime hlavou, ale faktom zostáva, že fenoménom súčasnosti sa stal youtubering.