Portál pre mamičky a ich detičky
Pár si plní sen a pritom pomáha prírode: Svoje áno si povedia až zrecyklujú 810 000 plechoviek

Mladý pár našiel spôsob, ako pomôcť životnému prostrediu a a zároveň ušetriť na svadbu snov. Na organizáciu svojho veľkého dňa potrebujú získať 81-tisíc dolárov, ku ktorým sa chcú dostať prostredníctvom 10-centovému príspevku za každú zrecyklovanú plechovku.

Nemajú toho veľa, zato však majú jeden druhého. Takto vyzerá skutočná láska

Nepotrebujeme zlato, drahé autá či iné majetky na to, aby sme boli šťastní. Dokazuje to dvojica z biednych pomerov, ktorá sa doslova pretĺka životom. Robia to však spolu, a to je pre nich to najdôležitejšie.

Iba 14-ročný chlapec rozbehol biznis s koláčikmi. Zarobené peniaze minul na dar pre svoju rodinu

Keď po niečom naozaj túžite, choďte si za tým. Presne to išlo v hlave 14-Worldu. Aby svoj sen zmenil na realitu, pustil sa do podnikania. Využil na to svoju vášeň pre pečenie.

Starký mal problém dostať sa cez cestu, jeho trápenie ukončil neznámy muž

Dobrí ľudia nevymreli! Na internete sa objavilo video, na ktorom vidieť starčeka, ako sa s pomocou chodítka úporne snaží dostať cez rušnú križovatku. Napokon jeho trápenie ukončil úplne neznámy človek. Pozrite sa ako.

Máte kamarátov z detstva? Tieto fotky dokazujú, že celoživotné priateľstvá sú na nezaplatenie

Priateľstvo je dar! Je to klenot, ktorý sa v priebehu rokov rozvíja. Ak máte vedľa seba verného kamaráta, ktorý stojí po vašom boku od detských čias, držte sa ho. Nie je totiž nič lepšie, ako spriaznená duša, s ktorou sa...

Zázračné dieťa: Nevidiaci chlapček sa sám naučil hrať na klavíri a svojimi vystúpeniami roztápa srdcia

To, o čo bol ukrátený na zraku, mu bolo vynahradené na sluchu. Avett Ray Maness je 6-ročný chlapček, ktorý takmer nevidí. Napriek svojmu hendikepu je z neho dnes fenomén. Sám sa naučil hrať na klavíri a nebojácne interpretuje piesne veľkých...