Portál pre mamičky a ich detičky
Nádej pre malú bojovníčku: Po mesiacoch drastickej liečby dievčatko porazilo rakovinu v jej 4. štádiu

Napriek náročnému vstupu do života sa dnes opäť usmieva! Malej Molly Hughes bola diagnostikovaná zákerná rakovina, keď mala iba 4 mesiace. Nasledovali drastické liečebné postupy, ktoré muselo dievčatko podstupovať vyše roka. Po 15 mesiacoch prišli konečne dobré správy.

Nevinná hra s tabletom: Trojročné dieťa zablokovalo oteckovi iPAD na 48 rokov

Hrajú sa vaše deti rady s telefónom či tabletom? Mali by ste byť extra ostražití, najmä, ak podobné zariadenia naozaj potrebujete. Svoje o tom vie Evan Osnos, ktorého trojročný potomok sa mu postaral o zábavu. Jeho iPAD mu zablokoval na...

Aby váš svadobný deň neprekazila žiadna nehoda: Nevesta vymyslela spôsob, ako ísť v princeznovskej róbe na záchod

Vychytávka pre všetky vydajachtivé dámy. Ak plánujete romantickú svadbu, ku ktorej neodmysliteľne patrí princeznovská róba, určite vám prebleslo mysľou, ako sa v nej asi vysporiadate s potrebou ísť na toaletu. Nevesta z Veľkej Británie má na to vlastný trik!

Predčasne narodené dievčatko nik v nemocnici nenavštívil celé mesiace. Novú mamičku si našlo priamo na oddelení

Dve osamelé duše si našli k sebe cestu a dokonale jedna k druhej zapasovali. Dievčatko, ktoré sa narodilo v 29. týždni tehotenstva drogovo závislým rodičom, nemalo dobré vyhliadky na život. O bábätko nemal nik ani najmenší záujem, počas pobytu v...

Aktívna babička pomáha iným udržiavať sa v kondícií: V 90-tke dáva hodiny vodného aerobiku

Na veku nezáleží! Živým dôkazom je aktívna dôchodkyňa Margaret, ktorá je fit aj napriek svojmu úctyhodnému veku. Vo svojich 90. rokoch dokonca zvláda viesť hodiny vodného aerobiku.

Nový kúsok z dielne návrhárov vyráža dych: Obliekli by ste si nohavičky z džínsoviny?

Zabudnite na pohodlné bavlnené nohavičky, aj na sexi tangáče. Do boja o najobľúbenejší druh spodnej bielizne sa aktuálne snaží zapojiť rifľovina. Ale pozor, džínsové nohavičky nie sú žiadny lacný špás.