Portál pre mamičky a ich detičky
Predstavujeme Towelkiny: Najhorúcejší a najmätúcejší trend prichádzajúcej letnej sezóny

Leto je už za dverami a vy sa v duchu vidíte na pláži? Keď sa najbližšie vyberiete ku vode, nezabudnite si okrem klobúka, okuliarov a opaľovacieho krému pribaliť aj najnovšiu módnu vychytávku, takzvané “towelkiny”.

Študenti pomáhajú malým pacientom: Pre deti, ktoré neposlúchajú nôžky, vyrábajú elektrické autíčka

Môžu sa posúvať životom s úsmevom na tvári. Nie každý mal toľko šťastia, že sa narodil zdravý a plný síl. Skupina študentov vytvára pre detičky s postihnutím niečo mimoriadne.

Snažíte sa jesť zdravo? Pozor na niektoré potraviny, môžu mať zvláštny vplyv na vašu psychiku

Jedlo môže byť liekom i jedom. Byť fit je dnes trendy, no tušili ste, že aj zdanlivo prospešné potraviny môžu mať negatívne účinky na vašu psychiku? A, naopak, mnohé pokrmy považované za nezdravé, prekvapujú svojimi pozitívami.

Pamätáte si ešte? Tieto retro kúsky vyvolajú v deťoch 90. rokov vlnu nostalgie

Detstvo je už fuč, no niektoré spomienky ostávajú trvalé. Každá doba prináša so sebou kultové prvky a inak to nie je ani v prípade 90. rokov. Príslušníci generácie, ktorá v poslednom desaťročí minulého storočia vyrastala, by o tom vedeli povedať...

Máte rezký krok? Vedci tvrdia, že vaše šance na dlhý život sú oveľa vyššie, ako u ľudí, ktorí chodia pomaly

Možno by ste si mali začať dávať pozor na to, ako sa pohybujete. Rýchlosť chôdze má totiž podľa vedcov dosť veľa do činenia s vašim zdravím.

Trendy v oblasti krásy: Toto sú tie najčudnejšie módne výstrelky z internetu

Niektoré vylepšenia zovňajšku dokážu poriadne šokovať, iné rozosmiať. Vo svete krásy má inovácia dôležité postavenie, a tak nie je nič zvláštne na tom, že ženy i muži neustále prichádzajú s pokusmi priniesť niečo nové. Niekedy vznikne z toho trend, inokedy...