Portál pre mamičky a ich detičky
Obrazy 12-ročného umelca sú ako živé. Takto malý Da Vinci nakreslil francúzskeho prezidenta

To je ale talent! Kareem Waris má iba 12 rokov, no jeho výtvarné danosti mu môžu závidieť aj ostrieľaní umelci. Obraz, ktorý venoval francúzskemu prezidentovi Emmanuelovi Macronovi, odštartoval jeho sľubnú kariéru.

Hľadáte pre vaše deti tú najlepšiu pestúnku? Možno má štyri nohy a tak trochu funí

Ochránia i zabavia! O tom, že medzi deťmi a zvieratami vznikajú tie najsilnejšie putá, niet žiadnych pochýb. Možno je to dané aj tým, že psy či mačky venujú svojim malým kamarátom často viac pozornosti, ako ich rodičia. A spokojnosť je...

Najkrajšie stretnutie: Mamička prvýkrát na návšteve svojich pätorčiat

Konečne so všetkými svojimi bábätkami. Ohromná radosť zavládla v rodine mladej mamičky Arlette, ktorá priviedla na svet pätorčatá. Krásne prvé stretnutie so všetkými drobčekami si bude môcť spolu s manželom pripomínať vďaka videu z nemocnice.

Šok pre mamičku i lekárov: Novorodenec sa hmotnosťou vyrovná 6-mesačnému bábätku

Malý Herkules! Novozélandská mamička Nicolina Newcombe priviedla na svet bábätko úctyhodných rozmerov. Statočná žena mala porodiť 6-kilového valibuka prirodzene, a dokonca bez pomoci epiduralu.

Reakcia na narodenie nového člena kráľovskej rodiny: Zlaté korunky pre všetky bábätká

Už navždy budú oslavovať spolu. Len nedávno médiá ohlásili narodenie prvého potomka princa Harryho a jeho polovičky Meghan Markle. Bábätká, ktoré v ten istý deň prišli na svet v jednej kalifornskej nemocnici, dostali na počesť výnimočnej udalosti milý darček. ...

Geniálne tričko 2 v 1: Kým sa dieťa zabáva, otecko dostáva masáž

Brilantný vynález baví internet. Šikovný muž z Japonska prišiel s nápadom, ako čo najefektívnejšie využiť čas s dieťaťom. Vďaka tričku, ktoré vytvoril pre svojho vlastného syna, sú nanajvýš spokojné obe strany - rodič i jeho potomok.