Portál pre mamičky a ich detičky
Nebezpečný výrobok - Detská plastová gitara "Xin Anda", HK - 952, Electronic try me 10 Sounds

Slovenská obchodná inšpekcia oznamuje, že na trhu v SR zistila v ponuke pre spotrebiteľa výrobok, ktorý bol oznámený do systému RAPEX Rakúskom a ktorý predstavuje závažné riziko ohrozenia zdravia.

Dôležité upozornenie - oznámenie spoločnosti IKEA

Slovenská obchodná inšpekcia, v záujme dôslednej ochrany spotrebiteľov upozorňuje: Spoločnosť IKEA Bratislava, s.r.o., Ivanská cesta 18, oznamuje že sťahuje od svojich spotrebiteľov sklenené poháre.

Pravda alebo mýtus?

Aj vy ste už asi niektoré z týchto tvrdení počuli? Zamysleli ste sa však nad tým, či sú tieto slová naozaj pravdivé?

Zlozvyky u detí

Či dospelý, alebo dieťa, každý máme nejaký ten zlozvyk, hoci si to často krát ani neuvedomujeme. Veľmi ľahko sa na nás „nalepia“, ale o to ťažšie sa ich zbavujeme. Nesmie nám pri tom chýbať pevná vôľa, trpezlivosť a pochopenie okolia.

Materská a rodičovský príspevok 2011

A) Materská:Od januára sa materská dávka vypočíta ako 60% z vymeriavacieho základu. Tak, ako existuje maximálny vymeriavací základ pre platenie nemocenských odvodov vo výške 1,5 násobku priemernej mzdy, tak aj výška materskej môže byť maximálne 60% z 1,5 násobku priemernej...

Oznámenie k spoplatnenej stránke knihovna.sk

Upozorňujeme spotrebiteľov na spoplatnenú stránku knihovna.sk. Pred jej použitím si pozorne prečítajte Všeobecné obchodné a užívateľské podmienky, všeobecné užívateľské informácie (ďalej VOP).