Portál pre mamičky a ich detičky
Spánok detí

Spánok je pre všetkých veľmi dôležitý. Fyzicky aj psychicky telo oddychuje a regeneruje sa. Keď sa človek dobre vyspí je plný energie, sily a je menej nervózny.

Kúpanie bábätka

Narodenie dieťatka prináša so sebou množstvo pocitov, ktoré ste doteraz nepoznali. Na jednej strane je to neskutočná radosť, keď prvýkrát uzriete ten poklad, ktorý ste deväť mesiacov nosili vo svojom brušku.

Nebezpečný výrobok - sviečka v tvare hrozna tmavofialovej farby

Slovenská obchodná inšpekcia zistila, že na trhu SR boli v ponuke pre spotrebiteľa výrobky - sviečky, ktoré aj napriek tomu, že nie sú potravinami, majú formu, vôňu, farbu, vzhľad, obal, označenie, objem alebo rozmery, ktoré môžu spôsobiť, že spotrebitelia, najmä...

Týždeň proti rakovine

V pondlok začal tradičný októbrový Týždeň proti rakovine, 18.10.-22.10.2010, v rámci ktorého každý rok Liga proti rakovine prichádza s edukačno-preventívnou kampaňou zameranou na niektorý z karcinogénnych vplyvov.

Dojčiť alebo nedojčiť?

Dojčenie je jedna z najprirodzenejších a najdôležitejších vecí v prvých mesiacoch života dieťaťa. Má veľký význam pre dieťa. Zabezpečuje mu tú najlepšiu výživu. Znižuje chorobnosť dieťaťa a posilňuje imunitu, ktorá je u malého bábätka veľmi dôležitá na adaptovanie sa v...

Nebezpečný výrobok - Sada hrkálok - BABY RATTLES

Slovenská obchodná inšpekcia zistila v ponuke pre spotrebiteľa, najmä deti, výrobok, ktorý predstavuje riziko ohrozenia zdravia a je preto výrobkom nebezpečným.