Portál pre mamičky a ich detičky
Základné zásady pri vrátení nebezpečného výrobku

V prípade ak spotrebiteľ vlastní presne identický druh nebezpečného výrobku, zverejneného na internetovej stránke SOI:

Potravinová alergia

Najčastejšie prejavy:Tráviaci trakt – nechutenstvo, vracanie, hnačka, brušné koliky, neprospievanieKožné prejavy - svrbenie, žíhľavka, opuch, atopický ekzémDýchací systém - svrbenie nosa, upchatý nos, kýchanie, kašeľ, zápaly priedušiek, astmaAnafylaktická reakcia - zhoršenie dýchania, búšenie srdca, vystupňovaný pocit strachu zo smrti

Pozvánka na XVI. Vakcinačný deň Slovenskej republiky

Slovenská epidemiologická a vakcinologická spoločnosť SLSSlovenská pediatrická spoločnosť SLSÚstav verejného zdravotníctva JLF UK MartinRegionálny úrad verejného zdravotníctva v MartineRegionálny úrad verejného zdravotníctva v Žilinepod záštitou Hlavného hygienika Slovenskej republiky usporiadajú XVI. Vakcinačný deň Slovenskej republiky.

Nebezpečný výrobok - Detský mobilný telefón Vogue Girl, NO. 143-367A

Slovenská obchodná inšpekcia zistila, že na trhu SR sa v ponuke pre spotrebiteľa, najmä deti, nachádza výrobok, ktorý predstavuje riziko ohrozenia zdravia a je preto výrobkom nebezpečným.

Nebezpečný výrobok - Sada hrkálok HANDBELL TOYS, NO.74

Slovenská obchodná inšpekcia zistila v ponuke pre spotrebiteľa, najmä deti, výrobok, ktorý predstavuje riziko ohrozenia zdravia a je preto výrobkom nebezpečným.

Význam očkovania proti chrípke - chrípková sezóna 2010-2011

Chrípka je akútne vírusové ochorenie, ktoré sa rýchlo šíri z človeka na človeka vzdušnou cestou. Patrí k závažným zdravotným problémom, ktoré môžu spôsobiť ťažké zdravotné stavy a smrť u vysoko rizikových skupín. Podľa SZO každoročne ochorie na chrípku okolo 1...