Portál pre mamičky a ich detičky
22. týždeň tehotenstva: Odbúrajte stres

Možno tomu ani nechcete veriť, ale máte pred sebou už 22. týždeň tehotenstva. Čas pokročil a vy nosíte pod srdcom bábätko 5. mesiac. Do pôrodu tak ostáva už iba 18 týždňov.

Vedci opäť zdôraznili význam materského mlieka pre bábätká: Dojčenie znižuje riziko obezity

Každá mamička chce pre svoje ratolesti len to najlepšie a plné bruško k pocitu šťastia a spokojnosti rozhodne patrí. O dôležitosti materského mlieka bolo už veľa popísané. Na základe najnovších výskumov však vedci vyzývajú k dojčeniu ešte razantnejšie.

21. týždeň tehotenstva: Našli ste už dokonalé meno?

Pred vami je už 21. týždeň tehotenstva, čo znamená, že jeho prvú polovicu máte úspešne za sebou. Ste práve v 5. mesiaci a ak si pomyslíte, že za 19. týždňov stretnete lásku svojho života, určite vás zahreje pri srdci.

20. týždeň tehotenstva: Gratulujeme, ste presne v polovici

Práve sa vám naskytol veľký dôvod na radosť, 20. týždeň tehotenstva totiž znamená, že ste presne v polovici cesty k vytúženému bábätku. Do pôrodu tak ostáva už len ďalších 20 týždňov.

19. týždeň tehotenstva: Cítite už pohyby?

Len teraz ste zistili, že budete mamičkou, a už je tu 19. týždeň tehotenstva. Čas letí ako o preteky a váš drobček je zo dňa na deň silnejší.

Otestujte sa: Zistite, aká budete mama

Prvotnú radosť a nadšenie striedajú obavy. Tehotenský test konečne ukázal vytúžené dve čiarky a vy si zrazu nie ste istá, či sa máte naozaj tešiť? Je úplne normálne, ak vás trápia určité pochybnosti. Náš zábavný test vám odhalí, aký typ...