Portál pre mamičky a ich detičky
Máte starosť o srdce vášho manžela? Kúpte mu psa, radí nový výskum

Srdcové ochorenia patria medzi najčastejšie príčiny predčasného úmrtia. Okrem nezdravého životného štýlu a sedavého zamestnania sa na ich vzniku podieľajú aj sociálne faktory ako stres, osamelosť či depresie.

Škola prišla na to, ako vrátiť deťom do rúk knihy. Cukrovinky v automate nahradila literaúra

Čoraz väčšie množstvo škôl po celom svete bojuje s tým, že deti nečítajú. To vplýva nielen na ich všeobecný rozhľad, ale aj slovnú zásobu a znalosť gramatiky.

88 ročná žena sa po prvý raz stretla s dcérou, ktorá mala zomrieť pri pôrode. Všetko vďaka testom DNA

Neuveriteľných 69 rokov trvalo, kým sa Genevieve Purinton stretla so svojou dcérou. 88 ročná žena si na objatie so svojím dieťaťom počkala neuveriteľný čas a dokopy ich zviedla len šťastná zhoda okolností.

Triky pre gazdinky: Takto vám jedlo vydrží čerstvé 2x dlhšie

Koho by nezamrzel pohľad na jedlo končiace v koši? Či už máte obmedzený rozpočet, alebo vaša chladnička praská vo švíkoch, určite sa vám stalo, že vaše pokrmy prešvihli dobu vhodnú na konzum a museli ste ich vyhodiť. Poradíme vám, ako...

Časozberná kronika našej rodiny: Aby sme nezabudli na krásne spoločné okamihy

Spoločné momenty strávené s rodinou, starými fotografiami a domácim koláčom. Touto predstavou sa pri tvorbe Časozbernej kroniky našej rodiny nechala inšpirovať zakladateľka rodinného vydavateľstva Babičkárstvo, Monika Kopřivová.

Chlapček poslal ockovi list do neba, onedlho na to mu prišla dojímavá odpoveď

Nádherné gesto. Hoci iba sedemročný Jase zo Škótska vyrastá bez milovaného ocka, stále ho nosí v srdci. Nedávno by oslávil narodeniny, a tak mu chlapča poslalo do neba blahoželanie. Krátko na to si sám našiel v schránke list s odpoveďou....