Portál pre mamičky a ich detičky
Najbláznivejšie miesta na požiadanie o ruku

Pripravili sme pre vás 5 top miest, ktoré sú také bláznivé na túto príležitosť, žeby ste o nich ani nepovedali.  

Domáca chutná zmrzlina

Blíži sa ten zmrzlinový čas, kedy sa nielen za odmenu v našom jedálničku vyskytne táto sladká dobrota. Z čoho sa vyrába, ako si ju vyrobiť doma a kedy si ju dopriať?

Urobte si chutné vafličky! V klasickej aj bezlepkovej verzii

Nedeľa je v plnom prúde. Ak ešte stále rozmýšľate, aký dezert sebe a deťom ukuchtiť, neváhajte dlho! Chutnou možnosťou voľby sú vafle. Niekomu môžu pripadať ako raňajková záležitosť, avšak spýtajte sa svojich ratolestí a zaručená je nadšená reakcia : -).

Rodina v znamení barana a býka

Ktoré znamenia sa k sebe najviac hodia? Boli by ste prekvapení, aké kombinácie sú tými ideálnymi. Talianska domácnosť či nudný ideál? Nájdete sa v našom článku?

Veganský cícer, ľahká kuchyňa pre vyťaženú mamičku a maškrtné detičky

Výborná strukovina dobýja svet svojou univerzálnosťou a mnohorakým použitím v teplej aj studenej kuchyni.

Rodina v znamení vodnára a rýb

Ktoré znamenia sa k sebe najviac hodia? Boli by ste prekvapení, aké kombinácie sú tými ideálnymi. Talianska domácnosť či nudný ideál? Nájdete sa v našom článku?

Známe rozprávky s ponaučením

  Niekedy nám ponaučenia z rozprávok unikajú, hoci sú to tie najznámejšie rozprávky, ktoré sme čítali či videli už 10 krát. Poďte sa s nami pozrieť, kde sa tie ponaučenia skrývajú. Možno si potom vyberiete rozprávku, ktorú budete čítať deťom častejšie. ...

Zdravé sladkosti pre deti II. Marcipánové pralinky v domácej čokoláde

Prinášame ďalší typ na zdravú sladkosť v podobe domácich bonbónov. Vyskúšajte! Tento recept je maximálne jednoduchý, chutný a pre maškrtné chvíle ako stvorený. Dnes si urobíme čokoládu s pravým raw marcipánom.

Techniky, ako sa upokojiť

Či už vás rozrušili pracovné záležitosti alebo tvrdohlavé dieťa s ktorým si neviete rady, je dobré poznať techniky, akými sa upokojíte. Pomocou nich budete vyrovnanejší, pokojnejší a v hneve neublížite slovami tým, a ktorých vám záleží.

Chutné a zdravé desiate pre deti

Už nemáte fantáziu na desiate pre vaše deti? Aj vy ste už zažili reakciu na desiatu alá: ,,Zasa toto? Ale veď to som jedol včera. Mami, daj mi prosím niečo iné,“ a podobné hlášky J. Nie je to vždy jednoduché, hlavu...