Portál pre mamičky a ich detičky
Matka kojí 5 ročného syna, deti učí doma a nauznáva tradičnú medicínu. Chce byť v silnom prepojení s prírodou

Adele Allan sa spolu s manželom rozhodli pre výchovu bez obmedzení. To znamená, že ich deti nemusia chodiť do školy, nie sú očkované a nemajú žiadne pravidlá.

Blíži sa nový školský rok. Máte stres? Nemajte! Zvládnite všetko ľavou zadnou a ešte si to aj užijete.

Vybaviť toto, vybaviť tamto, ešte stihnúť nejaký ten výlet pred koncom prázdnin...dá to zabrať. Čo všetko musíte zariadiť pred školským rokom máte na mysli už teraz. Načo sa však zbytočne stresovať, keď si môžete všetko naplánovať? Poďme na to krok...

Dievčatko pozvalo na čajovú párty policajta, ktorý jej zachránil život. Prekrásne!

Toto je príbeh priateľstva jedného malého dievčatka Bexley a texaského policajta Patricka Raya, ktorý Bexley približne pred rokom zachránil život.

Štvrtok 28. Júla patrí Dňu rodičov

Možno ste o tomto dni nevedeli, no skutočne práve tento štvrtok sa nesie v duchu všetkých milujúcich rodičov. Ako ho pekne stráviť?

Skvelé rady a nápady ako naučiť svoje deti upratovať si

Máte problém s disciplínou, ktorá sa týka upratovania? V tomto článku Vám poradíme pár skvelých tipov a trikov, ktoré sú jednoduché, ale veľa toho Vám a Vašim deťom uľahčia pri upratovaní :)

Keď deti šikovne utekajú z postieľky...

Niekedy to, aké sú Vaše malé deti šikovné a prešibané, najľahšie zistíte, ak ich necháte v postieľke a nastražíte kameru...:)

Mamička obliekla do škôlky svojmu synovi šaty Elsy z rozprávky Ľadové kráľovstvo, pretože sa mu to páči a ona ho v tom podporuje

Haylee Bazen, matka trojročného chlapčeka Zackaryho, sa rozhodla, že svojmu synovi dovolí nosiť šaty z Disney rozprávky Frozen a tým sa snaží aj bojovať o narušenie rodových stereotypov. Následne sa k tomuto postoju dosť rázne vyjadrila.

Krásny príbeh o tom, ako veľmi je dôležitý vzťah starého otca a vnúčika

Nielen deti potrebujú starých rodičov, ale aj starí rodičia potrebuje deti. Vnúčatá sú novou radosťou v ich živote. Novou nádejou a novým šťastím. Sú pre nich vzácnym darom a pokladom. Poznáte tento nádherný príbeh?

Keď sú otcovia hrdinovia a bravúrne zachránia svoje deti v poslednej chvíli

To, že otcovia sú neskutočne dôležití, vieme úž dávno. Stalo sa Vám ale už  niekedy, že v poslednej chvíli všetko zachránili? Ocinom v tomto videu sa to podarilo teda dokonale! 

Prekrásna krátka rozprávka o tom, ako na svet prichádzajú malé bábätká a mláďatá, ale tiež o obrovskom priateľstve medzi bocianom a obláčikom :)

V tejto krátkej rozprávočke tiež spoznáte, kto vlastne bábätká a malé zvieratká vyrába a zoznámite sa s malým nešikovným obláčikom a jeho verným priateľom bocianom. Nemusíte sa ale báť, táto rozprávka rozhodne nemá Vaše deti presvedčiť, že ich priniesol bocian ;) ...