Portál pre mamičky a ich detičky
Dievčatko pozvalo na čajovú párty policajta, ktorý jej zachránil život. Prekrásne!

Toto je príbeh priateľstva jedného malého dievčatka Bexley a texaského policajta Patricka Raya, ktorý Bexley približne pred rokom zachránil život.

Štvrtok 28. Júla patrí Dňu rodičov

Možno ste o tomto dni nevedeli, no skutočne práve tento štvrtok sa nesie v duchu všetkých milujúcich rodičov. Ako ho pekne stráviť?

Skvelé rady a nápady ako naučiť svoje deti upratovať si

Máte problém s disciplínou, ktorá sa týka upratovania? V tomto článku Vám poradíme pár skvelých tipov a trikov, ktoré sú jednoduché, ale veľa toho Vám a Vašim deťom uľahčia pri upratovaní :)

Keď deti šikovne utekajú z postieľky...

Niekedy to, aké sú Vaše malé deti šikovné a prešibané, najľahšie zistíte, ak ich necháte v postieľke a nastražíte kameru...:)

Mamička obliekla do škôlky svojmu synovi šaty Elsy z rozprávky Ľadové kráľovstvo, pretože sa mu to páči a ona ho v tom podporuje

Haylee Bazen, matka trojročného chlapčeka Zackaryho, sa rozhodla, že svojmu synovi dovolí nosiť šaty z Disney rozprávky Frozen a tým sa snaží aj bojovať o narušenie rodových stereotypov. Následne sa k tomuto postoju dosť rázne vyjadrila.

Krásny príbeh o tom, ako veľmi je dôležitý vzťah starého otca a vnúčika

Nielen deti potrebujú starých rodičov, ale aj starí rodičia potrebuje deti. Vnúčatá sú novou radosťou v ich živote. Novou nádejou a novým šťastím. Sú pre nich vzácnym darom a pokladom. Poznáte tento nádherný príbeh?