Portál pre mamičky a ich detičky
Keď sú otcovia hrdinovia a bravúrne zachránia svoje deti v poslednej chvíli

To, že otcovia sú neskutočne dôležití, vieme úž dávno. Stalo sa Vám ale už  niekedy, že v poslednej chvíli všetko zachránili? Ocinom v tomto videu sa to podarilo teda dokonale! 

Prekrásna krátka rozprávka o tom, ako na svet prichádzajú malé bábätká a mláďatá, ale tiež o obrovskom priateľstve medzi bocianom a obláčikom :)

V tejto krátkej rozprávočke tiež spoznáte, kto vlastne bábätká a malé zvieratká vyrába a zoznámite sa s malým nešikovným obláčikom a jeho verným priateľom bocianom. Nemusíte sa ale báť, táto rozprávka rozhodne nemá Vaše deti presvedčiť, že ich priniesol bocian ;) ...

Poznáte rozprávku Shaun the Sheep? Zamiluje si ju celá Vaša rodina

Prekrásna rozprávka pre deti každého veku. A vlastne aj pre Vás :)

Tento víkend podujatie Bratislava pre všetkých - nezabudli ste?

Zadarmo vstup do Zoo, do múzeí či dielničky na Hlavnom námestí. Toto všetko a mnoho iného ponúka podujatie Bratislava pre všetkých už tento víkend! Nestihli ste včera nikam ísť? Nevadí, ešte stále je čas :)

Mýty o potravinách, ktorým každodenne veríme

Mlieko, ktoré kúpite v obchode, je veľmi zdravé či mrkva je výborná na oči. Sú Vám tieto slová blízke? Ak áno, možno po tomto článku razantne zmeníte svoj rodinný jedalníček. Prinášame Vám totiž pár informácii, ktoré ste možno ani počuť nechceli,...