Portál pre mamičky a ich detičky
Ako naučiť Vaše deti triediť odpad a recyklovať

Starostlivosť o životné prostredie by nemala byť zanedbávaná, ani v skorom veku. Ako však v deťoch vytvoriť pozitívny vzťah aj k recyklácii a triedeniu odpadu? Nie je to také zložité.

Skvelé rady a nápady: ozdobte si veľkonočné vajíčka

Veľká noc je za dverami a Vy potrebujete nejakú inšpiráciu alebo nový nápad, ako si vajíčka ozdobiť. V tomto článku nájdete pár skvelých tipov, ako na to :)

Čo som sa naučila o deťoch. Úsmev, mamičky! :)

Matkou ešte nie som. No skoro každý deň sa stretávam s nejakým dieťaťom. Mladší súrodenec, či prax v škôlke, deti priateľov...v tomto článku Vám, mamičkám, prinášam pár svojich postrehov a vtipných vecí, ktoré som sa naučila o deťoch. Určite sa...

Chlapci dostali za úlohu udrieť dievča. Ako dopadol tento sociálny experiment ?

Zastavili na ulici chlapcov a pýtali sa ich ako sa volajú, čím by chceli byť a prečo. No a potom im predstavili dievča menom Martina...

Naučte Vaše deti tieto roztomilé vtipy a už nikdy sa nebudete musieť báť, že povedia nejaký neslušný :)

Smiech je dôležitý. Preto je dobré poznať aj pár vtipov. Ale ako sa dostať k takým, ktoré sú vhodné pre Vaše deti? V tomto článku som pre Vás vybrala vtipy napríklad o zvieratkách, ktoré Vaše deti pobavia a keď ich...

Naučte sa pokarhať svoje dieťa tak, aby nepochybovalo o Vašej láske

Aj keď Vaše deti karháte, treba to robiť tak, aby vedeli, že ich stále ľúbite. Napomínať svoje dieťa správne je skutočným umením.

Prečo by ste mali Vaše deti viesť k čítaniu kníh

Deti postupne strácajú záujem o literatúru. Všimli ste si to? Ale prečo je to tak? Nebaví ich to? Nemajú na to čas?

Už ste videli štvorčatá, ktoré sa smejú naraz?

Tak toto je teda poriadne silný smiech!

Ako zistíte, že Vaše dieťa klame

Stane sa, že Vás Vaše deti klamú. Ako to ale zistiť čo najskôr? V tomto článku sa dočítate o niektorých znakoch, ktoré klamstvo u detí sprevádzajú.

Dievčatko prvýkrát zažilo dážď

Dážď býva pre nás ženy skôr časom starosti, premoknutych kabeliek, či zabudnutého prádla na balkóne, ktoré môže schnúť odznova. Čo ale taká malinká Kayden a jej prvý zážitok s dažďom?