Portál pre mamičky a ich detičky
Mama, počúvaj ma očami

Nedávno som z knižky od Bruna Ferrera vybrala pre Vás príbeh o deťoch a rozvode. Dnes prinášam ďalší prekrásny príbeh na zamyslenie o počúvaní očami :)

Učešte svoje dievčatá ako princezné: dokonalý drdol

Už sme sa venovali všelijakým účesom. Ako však rýchlo a jednoducho urobiť Vašej princeznej ten najskvelejší drdol? Je to jednoduché!

Prekrásny príbeh na zamyslenie: ako vnímajú deti rozvod

Tento príbeh je z jednej krásnej knižky od Bruna Ferrera. Je to kniha plná malých príbehov pre potešenie duše. Vybrala som pre Vás jeden z nich, pretože si myslím, že je dôležité si ho prečítať. Možno Vás posilní, povzbudí, prinúti...

Vydržia deti nezjesť cukrík, ktorý majú rovno pod nosom? Pozrite si tento skutočne vydarený experiment

Ľudia zo Standfordskej univerzity urobili jeden prekrásny a vtipný experiement. Nazvali ho "the marsmellow test".  O čo v ňom vlastne išlo? Deti nechali samé v miestnosti so skrytou kamerou a... jedným marsmellowsom na tanieri...

Prečo by ste mali kúpiť svojim deťom psíka

Vaše deti ho veľmi chcú, ale Vy sa neviete rozhodnúť? Bojíte sa, že s ním bude viac starostí ako radostí? Tu je pár dôvodov, ktoré Vás presvedčia, že kúpiť do rodiny psa je to najlepšie, čo môžete urobiť.  Hovorí sa, že...

Ako si vyrobiť doma obrovské bubliny

Vždy ste chceli vedieť, ako sa dajú robiť obrovské bubliny? V tomto článku nájdete návod ako si ich vyrobiť doma. Je to také jednoduché! Vaše deti Vás budú milovať :)

Pýtali sa detí, čo znamená podľa nich láska. Ich odpovede vás dostanú!

Pred niekoľkými rokmi sa pár dospelých opýtalo skupinky detí vo veku od štyroch do ôsmich rokov, čo je to podľa nich láska. Ich odpovede boli omnoho hlbšie ako si kto kedy myslel. Skutočne vás chytia za srdce!

Pozrite si túto prekrásnu, optimistickú a vtipnú reklamu na plienky pre deti

Niekedy sa reklamy skutočne podaria. Nahliadnite do sveta v ktorom žijú len deti. Pozrite si video o pozitívnom postoji. Reklama Vám určite vyčaruje úsmev na tvári a spríjemní večer :)

Hry, ktoré sme sa časom akosi prestali hrať, ale rozhodne stoja za to

Pamätáte si, čo ste sa hrávali, keď ste boli malí? Čo ste sa hrávali so súrodencami, bratrancami, rodičmi? Také skvelé hry to boli a akoby sme na ne úplne zabudli! Pripomeňte ich svojim deťom, naučte ich skvelo sa zahrať vonku,...

Učešte svoje dievčatá ako princezné: dnes sa naučíme keltský uzol

Už sme sa naučili robiť rybí a obrátený francúzsky vrkoč. Čo tak dnes skúsiť niečo zložitejšie? Povedzte Vašej dcérke, že bude mať účes, ktorý sa volá keltský uzol. Wau! To je čo?