Portál pre mamičky a ich detičky
13. týždeň tehotenstva: Riziko potratu výrazne klesá

Ak máte pred sebou 13. týždeň tehotenstva (13 tt), gratulujeme. Práve ste ukončili prvý, najkritickejší trimester a dostávate sa do obdobia, ktoré väčšina žien v sladkom očakávaní považuje za to najpohodovejšie.

22. týždeň tehotenstva: Odbúrajte stres

Možno tomu ani nechcete veriť, ale máte pred sebou už 22. týždeň tehotenstva (22 tt). Čas pokročil a vy nosíte pod srdcom bábätko 5. mesiac. Do pôrodu tak ostáva už iba 18 týždňov.

21. týždeň tehotenstva: Našli ste už dokonalé meno?

Pred vami je 21. týždeň tehotenstva (21 tt), čo znamená, že jeho prvú polovicu máte úspešne za sebou. Ste práve v 5. mesiaci a ak si pomyslíte, že za 19. týždňov stretnete lásku svojho života, určite vás zahreje pri srdci....

20. týždeň tehotenstva: Gratulujeme, ste presne v polovici

Práve sa vám naskytol veľký dôvod na radosť, 20. týždeň tehotenstva (20 tt) totiž znamená, že ste presne v polovici cesty k vytúženému bábätku. Do pôrodu tak ostáva už len ďalších 20 týždňov.

19. týždeň tehotenstva: Cítite už pohyby?

Len teraz ste zistili, že budete mamičkou, a už je tu 19. týždeň tehotenstva (19 tt). Čas letí ako o preteky a váš drobček je zo dňa na deň silnejší.

18. týždeň tehotenstva: Bábätko už má svoje jedinečné odtlačky prstov

Môže to znieť až neuveriteľne, ale máte pred sebou už 18. týždeň tehotenstva (18 tt). Ste teda v 5. mesiaci a do pôrodu vám ostáva už iba 22 týždňov.

17. týždeň tehotenstva: Uchovajte si spomienky na sladké očakávanie

Dni ubiehajú a pred vami je už 17. týždeň tehotenstva (17 tt), počnúc ktorým vstupujete do 5. lunárneho mesiaca. Moment, kedy si budete môcť chytiť do náručia vaše bábätko, sa tak nezadržateľne blíži. Ostáva vydržať už len 23 týždňov.

16. týždeň tehotenstva: Prihovárajte sa bábätku, už počuje váš hlas

Čas postúpil a vy sa pomaly začínate vžívať do roly budúcej mamičky. 16. týždeň tehotenstva (16 tt) znamená, že ste už v 4. mesiaci. Do dňa, kedy si objímete svoje vytúžené dieťatko ich tak už zostáva iba 5.

15. týždeň tehotenstva: Zbláznené hormóny sa ustaľujú

Ak sa vám práve začal 15. týždeň tehotenstva (15 tt), znamená to, že v radostnom očakávaní ste takmer 4 mesiace. Do príchodu bábätka na svet ich tak ostáva už len 5! Stále máte otázky? Prinášame vám niekoľko ďalších informácií o...

34. týždeň tehotenstva: Čas baliť sa do pôrodnice

Hoci 34. týždeň tehotenstva (34 tt) nie je ešte tým najideálnejším na to, aby sa vaše dieťatko vypýtalo na svet, od tohto okamihu má už veľké šance na prežitie mimo maternice. Isté je, že deň D sa nezadržateľne blíži, a...