Portál pre mamičky a ich detičky
Mamy vs. otcovia: Odlišný postoj ku výchove zachytený na zábavných fotografiách

Hovorí sa, že muži a ženy pochádzajú z rozličných planét a zjavne to platí aj v otázkach prístupu k deťom. Nasledujúce zábery zobrazujú, ako veľmi sa môže líšiť čas strávený s mamou od toho, ktorý si drobci užijú v spoločnosti...

Rozkošné svadobné prekvapenie: Nečakaný dar od ženícha nevestu dojal nevestu k slzám

Niekedy stačí tak málo, aby ste toho druhého urobili šťastným. Orion a Kaylee sa rozhodli spečatiť svoju lásku pred oltárom, no ešte pred tým si chceli urobiť svadobné zábery na pamiatku. Súčasťou fotografovania sa stalo krásne prekvapenie, ktoré nevesta nečakala...

Bábätko v kočíku neverilo vlastným očiam ani ušiam. Na ulici mu spieval celý hlúčik futbalových fanúšikov

Mladá mamička z Trnavy bola na prechádzke so svojim bábätkom, keď ju zrazu obklopila skupinka chorvátskych futbalových fanúšikov. Spontánne a s veľkým nadšením sa rozostúpili okolo kočíka, aby drobcovi zaspievali uspávanku.

Komické video: Pudlík ukradol kolobežku malému dievčatku

Drzosť, akú ste ešte nevideli. Na internete sa objavilo video, na ktorom sa malé dievčatko hrá s kolobežkou. Zrazu sa však v scéne objaví pudlík oblečený v kostýmčeku, ktorý sebavedomo preberá riadenie detskej hračky.

Neuveriteľne vynaliezavý papagáj: Napodobňuje plačúce dieťa, len aby si získal pozornosť

Dokonalý imitátor! Papagáj meno Nico našiel geniálny spôsob, ako na seba upozorniť. Zvuk, ktorý vydáva je tak vierohodný, až jeho majiteľ Mark musí často vysvetľovať zhrozeným ľuďom naokolo, že skutočne nemá v klietke zatvorené bábätko.

Rozkošné video: Polievka bola taká dobrá, že roztancovala dievčatko

Poznáte ten pocit, keď je jedlo také lahodné, až vás dvíha zo stoličky? V jednej čínskej reštaurácii kuchár pripravil polievku, ktorá musela byť skutočne výnimočne dobrá. Reakcia malej princezničky hovorí za všetko.